[XBLITZ PURE]

BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM XBLITZ PURE  BLUETOOTH

Bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem  Xblitz Pure – lekki, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który wspiera Twoją aktywność. Nowoczesny design i anatomiczny kształt sprawią, że poczujesz się komfortowo. Profil nauszników utrzymuje słuchawki na swoim miejscu i skutecznie tłumi dźwięki otoczenia.

79,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure

Wersja Bluetooth: 4.1
Częstotliwość: 2.4 ~ 2.48 GHz
Zasięg bluetooth: 10m (otwarta przestrzeń)
Czas czuwania (standby): do 180 godzin
Czas pracy (rozmowy/muzyka): do 5 godzin
Czas ładowania: ok. 2 godziny
Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
Pasmo przenoszenia: 20-22 kHz
Dopuszczalna temperatura pracy: od -10 do 50°C

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH – XBLITZ PURE SPORT

Xblitz Pure Sport to douszne słuchawki bezprzewodowe Bluetooth, które są definicją komfortu. Dzięki ich elastycznej, sprężystej budowie, możesz cieszyć się muzyką wszędzie gdzie jesteś. Gustowna, czarna lub biała obudowa doskonale komponuje się z każdym strojem do ćwiczeń. Idealny partner zarówno porannego joggingu jak i podnoszenia ciężarów na siłowni. Ucieknij od reszty świata i zagub się w dźwiękach, których chcesz słuchać.

Xblitz Pure Sport mają zasięg sieci Bluetooth sięgający do 10 metrów – możesz więc połączyć je ze swoim telefonem, tabletem czy laptopem i odejść od urządzenia, ciesząc się czystym dźwiękiem gdzie indziej. Dodatkowo, nie musisz przejmować się koniecznością częstego ładowania tych słuchawek – potrafią one dostarczać ci muzykę przez nawet 9 godzin bez przerwy. Słuchawek można również użyć do przeprowadzenia rozmowy telefonicznej. Nie musisz przejmować się tym, że zgubisz specjalistyczną ładowarkę do urządzenia – ładowanie słuchawek zachodzi poprzez standardowy port USB. W trybie czuwania, urządzenie te może wytrzymać nawet do 25 godzin.

KOMFORT

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Sport zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Dzięki elastycznej, sprężystej budowie kabla łączącego słuchawki, nie plącze się on w trakcie ćwiczeń lub przechowywania. Specjalne wyprofilowanie mocowania zauszne oraz wkładki dokanałowe utrzymują słuchawki na miejscu nawet w trakcie intensywnych ćwiczeń. Zestaw słuchawek bezprzewodowych Xblitz Pure Sport jest idealnym partnerem każdego programu ćwiczeń fizycznych.

Dodatkowo, słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xblitz Pure Sport posiadają również wielofunkcyjny przełącznik. Możemy, używając tylko jednej ręki, odebrać lub odrzucić połączenie telefoniczne i włączyć lub wyłączyć urządzenie. Dodatkowo, jeśli słuchawki są sparowane z telefonem lub tabletem, możesz użyć przycisku MFB umieszczonego na słuchawkach by sterować odtwarzaczem muzyki lub wideo.

ZASTOSOWANIE

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xblitz Pure Sport są idealnym wyborem, gdy chcemy posłuchać muzyki lub audiobooka, gdy zajmujemy się sprzątaniem domu, podróżujemy z użyciem komunikacji miejskiej lub w trakcie wykonywania aktywności fizycznej. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, słuchawki sprawdzą się jako towarzysz większości ćwiczeń.

Xblitz
5902479670584

Specjalne kody