[XBLITZ SL5 FLASH]

Selfie Stick XBLITZ SL5 FLASH

Selfie stick Xblitz SL5 Flash pozwoli Ci na nowo odkryć przyjemność robienia sobie selfie! Wypróbuj nowy, teleskopowy kijek selfie z modułową lampą flash i oświetleniem LED. Kijek obsługuje nowoczesną technologię Bluetooth 4.2 pozwalającą na dziecinie łatwe sparowanie urządzenia z Twoim smartfonem.

49,99 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[SELFIE STICK XBLITZ SL5 FLASH]

Dzięki kijkowi do selfie  Xblitz SL5 Flash odkryjesz nową jakość swoich zdjęć!
Selfie stick Xblitz SL5 Flash to stylowy design, który zachwyci ciebie i twoich znajomych. Zabłyśnij dzięki modułowej lampie Flash z montowanym magnetycznie uchwytem. Teleskopowe ramię naszego kijka do selfie powoli ci wygodnie uchwycić każdy najważniejszy moment! Zabierz swój kijek selfie na każdy wypad! Jego kompaktowy rozmiar umożliwi ci bezproblemowe zapakowanie go na każdy wyjazd i imprezę, a wysoka jakość materiałów sprawi, że będziesz się nim cieszył przez długi czas!

[KIJEK DO SELFIE Z MOCĄ GWIAZDY!]

Kijek do selfie Xblitz SL5 Flash posiada modułową lampę LED z magnetycznym uchwytem!
Największym atutem naszego urządzenia jest modułowa lampa LED, która pracuje w dwóch trybach świecenia i może być zamontowana bezpośrednio na kijku jak i na każdym metalowym elemencie takim jak na przykład framuga drzwi, lodówka, czy karoseria samochodu. Zawsze też możesz po prostu trzymać moduł flash w ręce! Poczuj wolność oświetlania scenerii swoich najlepszych zdjęć i selfie!

[UCHWYĆ CHWILĘ]

Dzięki selfie stick`owi Xblitz SL5 Flash fotografia mobilna wchodzi na zupełnie nowy poziom. Twórz ujęcia, które wcześniej były nie możliwe do wykonania. Kijek do selfie zapewni Ci  dodatkowy zasięg i oświetlenie, co pozwoli Ci odkryć zupełnie nowe kompozycje, które wprawią w zachwyt twoich znajomych i fanów z Facebooka czy Instagrama.

[ACH! SELFIE]

Na kanapie, na plaży, w samochodzie, czy na imprezie. KOCHAMY ROBIĆ SELFIE!
Z selfiestick’iem  Xblitz SL5 Flash nic Cię nie ogranicza! Zamontuj telefon, rób zdjęcia i dziel się nimi ze światem. Z  Xblitz SL5 Flash robienie selfie staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Uwiecznij każdą szczęśliwą chwilę, czy to za dnia, czy nocą.

[TELESKOPOWE RAMIĘ]

Teleskopowe ramię kijka selfie Xblitz SL5 Flash – wykonane jest z wytrzymałych stopów aluminium. Rozciągnięte do końca osiąga maksymalną długość 66 cm. Złożone i przygotowane do transportu zajmuje zaledwie 19,6 cm. Pozwala Ci to na super wygodne dostosowanie odległości smartphone`a tak, aby móc uchwycić w ujęciu wszystko to, co ważne!

[DANE TECHNICZNE]

Kijek selfie Xblitz SL5 FLASH

Bluetooth: 4.2
Długość po rozłożeniu: 66 cm
Długość po złożeniu: 17 cm
Szerokość uchwytu: 30 mm
Uchwyt na telefon: Tak
Minimalny rozstaw uchwytu: 55 mm
Maksymalny rozstaw uchwytu: 87 mm
Bateria w kijku: CR1620
Bateria w module FLASH: FLASH: Lit-Jon 5V
Temperatura przechowywania: 10 ~ 50°C
Waga: 152 g

Urządzenie obsługuje format plików FAT32.

Zaleca się formatowanie kart pamięci używanych w urządzeniu do tego formatu!

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kijek selfie Xblitz SL5 FLASH

Kijek do selfie Xblitz SL5 Flash, instrukcja obsługi

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Kijek do selfie Xblitz SL5 sprawia, że wykonywanie fotograficznych autoportretów staje się łatwe i przyjemne. Rób zdjęcia nie rezygnując z wygody. Dzięki lampie błyskowej typu Flash możesz robić wspaniałe zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu.

TELESKOPOWY KIJEK

Kijek do selfie Xblitz SL5 jest wykonanym z aluminium, teleskopowym kijem z plastikowym wykończeniem. Rozłożony, kijek ma długość 66cm, dzięki czemu możemy wykonać selfie z dużej odległości lub umieścić telefon czy aparat w trudno dostępnym miejscu. W pełni złożony, kijek ma zaledwie 17cm długości, dzięki czemu jest poręczny i łatwy w transporcie. Uchwyt na telefon lub aparat ma jedyne 30mm szerokości, dzięki czemu nie stanowi problemu przy pakowaniu kijka do plecaka lub torby. Dodatkowo, kijek jest lekki jak piórko – waży raptem 152 gramy.

Uchwyt kijka do selfie Xblitz SL5 można rozstawić w szerokości od 55mm do 87mm, dzięki czemu z pewnością pomieści w sobie wszystkie telefony, małe i duże, pozwalając ci wykonać selfie z użyciem twojego urządzenia.

LAMPA FLASH

Kijek do selfie Xblitz SL5 posiada modułową lampę błyskową LED typu Flash, pozwalającą ci wykonać zdjęcia nawet gdy brakuje światła. Możesz wykorzystać dodatkowe źródło światła pod postacią lampy, by wykonać ciekawe, wcześniej niemożliwe do osiągnięcia ujęcia. Lampa posiada dwa tryby świecenia.

Lampa flash posiada magnetyczny uchwyt, dzięki czemu może być zamocowana na dowolnej metalowej powierzchni, nie tylko na kijku SL5. Oczywiście, zamiast mocować ją do jakiegokolwiek obiektu, możesz ją po prostu trzymać w dłoni lub położyć na płaskiej powierzchni.

OBSŁUGA BLUETOOTH

Kijek do selfie Xblitz SL5 obsługuje technologię Bluetooth w wersji 4.2, dzięki czemu możesz z łatwością sparować go ze swoim telefonem. Wystarczy raz skonfigurować telefon, by zawsze łączył się z kijkiem gdy są w swoim pobliżu. Dzięki temu rozwiązaniu, nie musisz przejmować się konfiguracją sprzętu gdy zabierzesz go ze sobą w długą podróż lub gdy chcesz uchwycić coś niespodziewanego.

WYKORZYSTANIE

Kijek do selfie Xblitz SL5 jest niezbędnym wyposażeniem dla wszystkich fanów fotografii, amatorów filmu, YouTuberów, influencerów, miłośników telefonów oraz ludzi kochających robić sobie zdjęcia z przyjaciółmi oraz bliskimi. Dzięki jego uniwersalności, kijek sprawdzi się jako pomoc przy wykonywaniu idealnego ujęcia w każdych warunkach. Dodatkowo, nawet niedzielni użytkownicy docenią go na wyjeździe na wczasy lub wycieczce krajoznawczej. Kijek do selfie Xblitz SL5 jest idealnym wyborem dla każdego, kto chce w ciekawy sposób zachować wspomnienia z podróży lub ważnego wydarzenia.

Xblitz
5902479671253

Specjalne kody