[Niania Xblitz Baby Sound + Termometr Medic T01]

BEZDOTYKOWY TERMOMETR XBLITZ MEDIC T01

Dokładny i niezawodny termometr elektroniczny Xblitz Medic T01.

Wystarczy jeden przycisk i kilka sekund, żeby otrzymać pomiar. Bez długiego czekania i niebezpieczeństwa rozbicia. Zmierz temperaturę swojemu śpiącemu maluchowi bez niebezpieczeństwa obudzenia go.

Niania elektroniczna Xblitz Baby Sound

Zadba o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Zestaw zawiera urządzenia nadawcze i odbiorcze przygotowane do natychmiastowej pracy, bez potrzeby dodatkowej instalacji.

CENA

169,00 zł
119,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto
Ilość

Xblitz Baby Sound sprawdzi się zarówno w domu jak i w czasie podróży. Urządzenie Xblitz Baby Sound może być też stosowane do monitorowania osób starszych, chorych czy unieruchomionych lub nawet do monitoringu zwierząt domowych.

DUŻY ZASIĘG

Elektroniczna niania Xblitz Baby Sound pozwala na kontrolowanie tego, co dzieje się z Twoim dzieckiem z dowolnego pomieszczenia wewnątrz domu, jak i na zewnątrz w zasięgu do 250m na otwartej przestrzeni. Zarówno odbiornik, jak i nadajnik są zasilane przez baterie, a moment ich rozładowania sygnalizowany jest przez czerwoną diodę wskaźnika zasilania.

USŁYSZYSZ JAK SIĘ OBUDZI

Mikrofon zainstalowany w nadajniku odbiera dźwięki wydawane przez dziecko i przekazuje je do odbiornika.
Odbiornik posiada dodatkowo diodę powiadomień, która informuje o tym, że trwa proces przekazywania dźwięku z nadajnika.Odbiornik Xblitz Baby Sound posiada płynną regulację głośności, dzięki czemu możesz dokładnie ustawić natężenie słyszalnego względem swojego otoczenia.

 

DWA NIEZALEŻNE KANAŁY PRACY

Xblitz Baby Sound posiada dwa niezależne kanały, na których odbywa się komunikacja głosowa co umożliwia zmianę częstotliwości pracy w przypadku występowania lokalnych zakłóceń. Konfiguracja jest prosta i wymaga jedynie przestawienia w obydwóch urządzeniach włącznika z pozycji off na wspólny kanał ch1 lub ch2.

DANE TECHNICZNE

Częstotliwość pracy: 864MHz
Zasięg (w przestrzeni otwartej): do 250 metrów
Regulacja głośności: TAK (płynna)
Ilość kanałów: 2
Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C do 50°C
Zasilanie: 3 x 1,5V AAA

 

UWAGA!
Podany w specyfikacji zasięg maksymalny dotyczy sytuacji w której urządzenie znajduje się na otwartej przestrzeni pozbawionej przeszkód i czynników ograniczających zasięg.

Aby oszacować rzeczywisty zasięg należy wziąć pod uwagę zmniejszanie zasięgu przez przeszkody znajdujące się pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem.:
Przeszkoda ceglana: zmniejszenie zasięgo od 10 d0 40%
Przeszkoda drewniana/gipsowa: zmniejszenie zasięgu od 5 do 20%
Przeszkoda ze zbrojonego betonu: zmniejszenie zasięgu od 40 do 80%
Przeszkoda metalowa: zmniejszenie zasięgu od 90 do 100%
Przeszkoda szklana: Zmniejszenie zasięgu od 10 do 20%

Dodatkowo zmniejszenie zasięgu rzeczywistego może powodować obecność linii energetycznych dużej mocy jak i nadajniki telefoniczne znajdujące się w niedużej odległości od urządzenia.

[DANE TECHNICZNE]

Termometr bezdotykowy Xblitz Medic T01

Zakres pomiaru: Czoło 32°C – 49.2°C (85.9°F – 109.2°F), obiekt 0°C – 100°C (32°F – 212°F)
Dokładność: Czoło 0.2°C / 0.4°F, obiekt 1°C / 1.8°F
Rozdzielczość: 0.1°C/°F
Zakres temperatury pracy: 16°C – 35°C (60.8°F – 95°F)
Temperatura przechowywania: -20°C – 55°C (-4°F – 131°F)
Wilgotność: pracy: RH < 85%, przechowywania i transportu: RH < 93%
Podświetlenie: Niebieskie <38°C , Czerwone: >38°C
Bateria: DC 3V (2 x bateria AAA) – w zestawie
Waga: 98g (z bateriami)
Żywotność baterii: ok. 1 roku / 6000 pomiarów
Pamięć: 60 pomiarów temperatury ciała
Wymiary: 47.6mm x 29mm x 188mm

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Termometr bezdotykowy Xblitz Medic T01

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Medic T01 jest bezdotykowym termometrem. Mierzy on temperaturę dzięki sensorowi światła podczerwonego. Urządzenie te jest wielofunkcyjne. Termometr posiada trzy tryby pomiaru – pomiar temperatury ciała, pomiar temperatury otoczenia oraz pomiar temperatury obiektu.

ZASTOSOWANIE MEDYCZNE

Dzięki zastosowaniu technologii fal podczerwonych, termometr Xblitz Medic T01 nie musi dotykać mierzonego obiektu, by sprawdzić jego temperaturę – należy umieścić go w odległości od 3 do 5cm od mierzonego ciała lub przedmiotu. Dodatkowo, dokonanie pomiaru jest kwestią paru sekund. Czyni to Xblitz Medic T01 urządzeniem idealnym, gdy musimy sprawdzić temperaturę niespokojnego dziecka. Gdy mierzymy temperaturę ciała, termometr ostrzeże nas, gdy wynosi ona powyżej 38 stopni Celsjusza. Jego wyświetlacz zaświeci się na czerwono.

Termometr bezdotykowy Xblitz Medic T01 jest bardzo precyzyjny – mierzy temperaturę ciała z dokładnością do 0.2 stopnia, zarówno Celsjusza jak i Fahrenheita. Dzięki temu, nie musisz przejmować się tym, że informacje zapewnione przez urządzenie są niedokładne. Zawsze wiesz, w jakim stanie znajduje się twoje dziecko.

Dodatkowo, termometr bezdotykowy Xblitz Medic T01 posiada pamięć 60 ostatnich pomiarów temperatury ciała, co pozwala ci na dokładne śledzenie przebiegu choroby oraz terapii. Posiada on również wszystkie niezbędne certyfikaty, pozwalające na wykorzystanie go przez lekarzy celem pomiaru. Czyni to Xblitz Medic T01 czymś więcej, niż zwykłym termometrem – to profesjonalny sprzęt medyczny.

INNE ZASTOSOWANIA

Termometr bezdotykowy Xblitz Medic T01 może zostać również wykorzystany do pomiaru temperatury pomieszczenia lub obiektu, z dokładnością do 1 stopnia Celsjusza/Fahrenheita. Można więc go wykorzystać go określenia, czy zrobiony posiłek jest w temperaturze odpowiedniej do podania, lub do pomiaru, czy temperatura w pokoju dziecka będzie dla niego komfortowa.

BATERIE W ZESTAWIE

Do zestawu z termometrem bezdotykowym Xblitz Medic T01 dołączone jest wygodne, plastikowe etui to przechowywania urządzenia oraz zestaw baterii – dwa paluszki AAA (DC 3V) – potrzebnych do funkcjonowania urządzenia. Baterie te zapewnią rok użytkowania urządzenia, pozwalając nam na wykonanie około 6000 pomiarów z jego użyciem. Jak więc można zauważyć, Xblitz Medic T01 jest urządzeniem bardzo ergonomicznym jeśli chodzi o jego zużycie mocy.

Specjalne kody