[XBLITZ MINI]

REJESTRATOR JAZDY XBLITZ MINI FULL HD DVR… 

Odkryj potęgę kamery samochodowej Full HD z procesorem NTK, detektorem ruchu, opcją nagrywania w pętli i G-sensorem ukrytą w miniaturowej obudowie Xblitz Mini!

149,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Kamera samochodowa Xblitz MINI

Kąt widzenia kamery: 120 stopni
Rozdzielczość wideo: max. 1920x1080
Format wideo/kompresja: AVI / MOV
Zdjęcia: TAK
Procesor: NT96220
Sensor: GC1024
Obiektyw: 4G
Wyświetlacz: TFT 1,5 cala
Autostart: TAK
Auto zabezpieczenie plików: TAK
G-Sensor TAK
Tryb parkingowy: TAK
Detekcja ruchu:
Nagrywanie w pętli: TAK
Rejestracja dźwięku: TAK
Wbudowany głośnik: TAK
Obsługa kart pamięci: obsługa kart pamięci microSD, FAT32
Porty: Mini USB 2.0
Język menu: PL,EN,DE,CZ
Ładowarka: USB 5V

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera samochodowa Xblitz MINI

Kamera Xblitz Mini , zasilacz, kabel USB, czytnik kart pamięci, uchwyt mocujący, instrukcja obsługi.

[PLIKI DO POBRANIA]

Kamera samochodowa Xblitz MINI

Karta produktu

Instrukcja

[FAQ]

Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920 x 1080px) w 30 klatkach na sekundę. Możliwa jest rejestracja wideo w niższych rozdzielczościach, jednak będzie się to wiązało z mniejszą szczegółowością obrazu.

Zgadza się. Kamera posiada wbudowany mikrofon i podczas rejestracji wideo, może również rejestrować dźwię z kabiny samochodu. Opcja ta domyślnie jest włączona. Można ją wyłączyć z poziomu menu.

Port HDMI umożliwia oglądanie nagrań bezpośrednio z kamery na telewizorze.

Akumulatorek znajdujący się wenątrz kamery służy do podtrzymania między innymi pamięci ustawień, czy też aktywowanych funkcji postojowych. Pozwala również na krótką pracę kamery jeszcze przez chwilę po wyłączeniu silnika w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest poprawne zamknięcie aktualnie przetwarzanych plików wideo.

Kamera obsługuje karty pamięci o pojemności do 64GB. Ze względu na różnorodność kart, sugerujemy użycie kart marki IMRO (klasa 10).

Należy upewnić się, że karta której chcemy użyć jest sformatowana do FAT32 lub po instalacji w kamerze należy użyć wbudowanej funkcji formatowania.

Kamera po podłączeniu do komputera nie jest wykrywana jako pamięć masowa. Aby skopiować pliki z karty pamięci należy użyć czytnika kart micro SD.

Tak, kamera w trybie parkingowym rozpoczyna nagrywanie sekwencji w momencie gdy wykryje wstrząs lub uderzenie. Kamera korzysta wtedy z wbudowanego zasilania (jeżeli jest to możliwe sugerujemy aby profilaktycznie podłączone było dodatkowe stałe zasilanie z gniazda zapalniczki).

Tak. Kamera posiada aktywny uchwyt na tzw. "klik", który pozwala szybko odłączyć i schować kamerę bez konieczności wypinania kabli zasilających.

5902479671093

Specjalne kody

Zobacz także