[XBLITZ ISEE 2]

KAMERA XBLITZ iSEE 2

KAMERA IP HD/P2P/WI-FI… 

Szukasz kamery IP do monitoringu mieszkania? Oto doskonałe rozwiązanie dla każdego domu. Kamera IP Xblitz iSEE 2 WiFi z opcją obsługi przez wygodną aplikację pozwala nadzorować każde pomieszczenie a to dzięki obrotowej głowicy z kamerą wraz z znakomitym trybem nocnym wzmocnionym podświetleniem diodami IR!

APLIKACJA PC - POBIERZ

169,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Xblitz

[iSEE2]

KAMERA IP HD/P2P/WI-FI

IDEALNA KAMERA WI-FI DO DOMOWEGO I FIRMOWEGO MONITORINGU... kwadrat

Kamera IP Xblitz iSEE2

Xblitz iSee 2 to kamera IP, która idealnie sprawdzi się u wszystkich, którzy potrzebują niedrogiego i prostego w obsłudze narzędzia do monitoringu. Wielofunkcyjność kamery sprawia, że można jej używać na wiele sposobów i w różnych sytuacjach. Doskonale sprawdzi się jako bezprzewodowa niania, kamera do nadzoru nad osobami starszymi, monitoringu pomieszczeń biurowych, pracowników, magazynów, garażu czy zwierząt.

Xblitz isee2 funkcje

[ŁATWY MONTAŻ]

[OBROTOWE RAMIĘ]
Kamera Xblitz iSee 2 może być zamontowana i pracować pod różnymi kątami.
Ramię uchwytu posiada regulację w zakresie ~170°

[SZYBKI MONTAŻ]
Wygodna śruba montażowa z gwintem 1/4”.

[ZASILANIE 5V]
Standardowe zasilanie USB DC 5V

[GNIAZDO SIECI LOKALNEJ]
Przewodowa obsługa dostępu do sieci internetu

[PRACA Z WI-FI]
Bezprzewodowa obsługa dostępu do sieci internetu

Xblitz isee2

[APLIKACJA]

[PC / iOS / ANDROID]
Praca na popularnych urządzeniach i systemach operacyjnych

[PODGLĄD ONLINE]
Dzięki aplikacji możesz prowadzić podgląd oraz rejestrację obrazu w czasie rzeczywistym

[SIEĆ KAMER]
Aplikacja pozwala na obsługę wielu kamer zainstalowanych w domu lub biurze.

Aplikacja

Dzięki aplikacji możesz prowadzić monitoring w czasie rzeczywistym wszystkich punktów z zainstalowanymi kamerami — przy użyciu komputera lub smartphona. Konfiguracja Xblitz iSEE 2 jest wyjątkowo prosta. Wystarczy zgodnie z instrukcją pobrać dedykowaną aplikację, zarejestrować konto użytkownika oraz sparować urządzenie np. przez zeskanowanie kodu QR.

[TRYB NOCNY]

[CZUJNIK ZMIERZCHU]
Wbudowany sensor, przełączający tryb kamery noc/dzień.

[DIODY IR]
Bardziej wydajne diody doświetlające w podczerwieni.

Kamera Xblitz iSee 2 posiada wbudowany czujnik światła, który automatycznie uruchamia doświetlanie diodami podczerwieni IR, gdy zrobi się ciemno.

Tryb Nocny

[FUNKCJA ALARMU]

Obiektyw Xblitz iSee2 rejestruje wszelkie zmiany w obrazie. W przypadku wykrycia ruchu na obszarze monitorowanej przestrzeni — otrzymasz niezwłocznie powiadomienie w aplikacji telefonu lub komputera.

[WYKRYCIE RUCHU]
Kamera niezwłocznie po wykryciu zmian w rejestrowanym obrazie uruchomi alarm w aplikacji komputera lub telefonu

Funkcja alarmu

[RUCHOMA GŁOWICA]

[SZEROKA PRACA HORYZONTALNA]
Duży zakres pracy horyzontalnej wpływa na możliwość instalacji kamery praktycznie w dowolnym miejscu.

[PRAKTYCZNY ZAKRES WERTYKALNY]
Możliwość płynnej obserwacji góra/dół.

ruchoma głowica

[ROZMAWIAJ]

Kamera Xblitz iSee 2 sprawdza się idealnie do monitoringu dzieci, osób starszych lub pracowników w Twojej firmie. Poza przekazywanym obrazem istnieje możliwość dwustronnej komunikacji głosowej.

rozmawiaj

Xblitz [iSee2]

Bezpieczeństwo i wygoda w Twoim domu.
Przekonaj się sam.

[DANE TECHNICZNE]

Kamera Xblitz iSee 2

Rozdzielczość: HD 720P (1280x720) 25FPS
Sensor: CMOS 1/4”
Obiektyw: 3,6mm f2.5
Doświetlanie/zasięg: 6 x IR (850Nm) / 5-10m
Zakres ruchu głowicy: Poziom: 349° / Pion: 84
Obsługa kart pamięci: TAK / microSD / do 128GB
Format kodowania: H.264 / Motion-JPEG
Funkcja alarmu: TAK / Detekcja ruchu
Komunikacja dwustronna: TAK / Wbudowany mikrofon i głośnik (8Ohm 1W)
Obsługa sieci: Wi-Fi, RJ-45
Rozmiar opakowania: 208x154x137mm
Waga: 547g

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera Xblitz iSee 2

Kamera Xblitz iSee 2 x1, zasilacz sieciowy x1, kabel sieciowy x1, ramię montażowe x1, kołki montażowe x1 kpl, instrukcja x1

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz iSee 2 to kamera IP przeznaczona do monitoringu wewnętrznego. Dzięki temu urządzeniu, zawsze możesz mieć oko na to, co dzieje się wewnątrz twojego domu, mieszkania, biura czy garażu. Kamera ta jest idealna, by mieć oko na dzieci, seniorów, chorych czy nawet na zwierzęta domowe.

Xblitz iSee 2 nagrywa obraz w rozdzielczości HD (720p 25fps). Dzięki doświetlaniu z użyciem 6 diod LED na światło podczerwone, które nie jest widoczne dla ludzkiego oka, możesz widzieć co dzieje się w monitorowanym pomieszczeniu nawet, gdy panuje w nim zupełna ciemność. Głowica kamery może zostać obrócona poziomo w zakresie 349 stopni oraz pionowo w zakresie 84 stopni. W zestawie z kamerą dołączone zostało również specjalne, obrotowe ramię, dzięki któremu można zainstalować urządzenie np. pod sufitem pomieszczenia. Dzięki temu, kamera IP może służyć dokładnemu monitoringowi całego pokoju, nie pozostawiając żadnych „ślepych plam” w których można byłoby ukryć się przed urządzeniem. Dzięki obiektywowi 3.6mm f2.5, obraz który nagrywa kamera Xblitz iSee 2 jest zawsze pełen detali.

Kamera IP Xblitz iSee 2 może być sterowana przy użyciu łączności Wi-Fi dzięki specjalnej aplikacji – na komputerze PC lub urządzeniu mobilnym z systemem operacyjnym Android lub iOS. Dzięki temu oprogramowaniu, możesz prowadzić podgląd na żywo ze wszystkich miejsc, w których zainstalowałeś kamery Xblitz ISee 2. Urządzenie może być również podłączone do sieci lokalnej poprzez gniazdo na przewód internetowy.

Xblitz ISee 2 posiada funkcję alarmu, działającą w oparciu o detektor ruchu. Gdy kamera IP wykryje poruszający się obiekt, wyśle komunikat na twój komputer lub inne urządzenie sparowane z kamerą. Dzięki temu będziesz natychmiast ostrzeżony, gdy ktoś niechciany pojawi się w obserwowanym przez ciebie budynku. Jeśli zaś używasz kamery IP do opieki np. nad dzieckiem, możesz użyć funkcji dwustronnej komunikacji, by do niego przemówić.

Xblitz
5902479671185

Specjalne kody