[XBLITZ HOME WI-FI]

KAMERA XBLITZ HOME

KAMERA IP FULL HD Wi-Fi… 

Szukasz kamery IP do monitoringu domu lub mieszkania? Kamera IP Xblitz Home Full HD WiFi z możliwością podglądu na żywo przez aplikację, genialną rozdzielczością Full HD i funkcją wykrywania ruchu zapewni Ci prawdziwe poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji!

199,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Kamera IP: Xblitz Home

Rozdzielczość: FULLHD 1080P (1920x1080) 15FPS
Sensor: CMOS 1/2”
Obiektyw: 4mm f2.1
Doświetlanie/zasięg: 6 x IR (850Nm) / 5-10m
Zakres ruchu głowicy: Poziom: 349° / Pion: 84°
Obsługa kart pamięci: TAK / microSD / do 128GB
Format kodowania: H.264 / Motion-JPEG
Funkcja alarmu: TAK / Detekcja ruchu
Komunikacja dwustronna: TAK / Wbudowany mikrofon i głośnik (8Ohm 1W)
Obsługa sieci: Wi-Fi, RJ-45
Rozmiar opakowania: 196x165x137mm
Waga: 625g

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera IP: Xblitz Home

Kamera Xblitz Home x1, zasilacz sieciowy x1, kabel sieciowy x1, ramię montażowe x1, kołki montażowe x1 kpl, instrukcja x1

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xbllitz Home Wi-Fi to kamera IP przeznaczona do monitoringu wewnętrznego. Dzięki temu urządzeniu, zawsze możesz mieć oko na to, co dzieje się wewnątrz twojego domu, mieszkania, biura czy garażu. Kamera ta jest idealna, by mieć oko na dzieci, seniorów, chorych czy nawet na zwierzęta domowe.

Xblitz Home Wi-Fi nagrywa obraz w rozdzielczości Full HD (1080p 15fps). Dzięki doświetlaniu z użyciem 6 diod LED na światło podczerwone, które nie jest widoczne dla ludzkiego oka, możesz widzieć co dzieje się w monitorowanym pomieszczeniu nawet, gdy panuje w nim zupełna ciemność. Głowica kamery może zostać obrócona poziomo w zakresie 349 stopni oraz pionowo w zakresie 84 stopni. Dzięki temu, kamera IP może służyć dokładnemu monitoringowi całego pokoju, nie pozostawiając żadnych „ślepych plam” w których można byłoby ukryć się przed urządzeniem. Dzięki obiektywowi 4mm f2.1, obraz który nagrywa kamera Xblitz Home Wi-Fi jest zawsze pełen detali.

Kamera IP Xblitz Home Wi-Fi może być, zgodnie z nazwą, sterowana przez Wi-Fi dzięki użyciu specjalnej aplikacji – na komputerze PC lub urządzeniu mobilnym z systemem operacyjnym Android lub iOS. Dzięki temu oprogramowaniu, możesz prowadzić podgląd na żywo ze wszystkich miejsc, w których zainstalowałeś kamery Xblitz Home Wi-Fi.

Xblitz Home Wi-Fi posiada funkcję alarmu, działającą w oparciu o detektor ruchu. Gdy kamera IP wykryje poruszający się obiekt, wyśle komunikat na twój komputer lub inne urządzenie sparowane z kamerą. Dzięki temu będziesz natychmiast ostrzeżony, gdy ktoś niechciany pojawi się w obserwowanym przez ciebie budynku. Jeśli zaś używasz kamery IP do opieki np. nad dzieckiem, możesz użyć funkcji dwustronnej komunikacji, by do niego przemówić.

Xblitz
5902479671161

Specjalne kody