[XBLITZ ENERGY 10 000 MAH]

ENERGY POWERBANK XBLITZ 10000MAH

Energy powerbank to zewnętrzne, mobilne źródło energii, które na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o problemach z rozładowanym sprzętem telefonem/tabletem/smartfonem/aparatem/kamerą!

49,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

Niezawodny power bank marki Xblitz

Powerbank to urządzenie, bez którego trudno jest się współcześnie obyć. Szczególnie właściciele smartfonów, które posiadają duże, prądożerne wyświetlacze, muszą posiadać przy sobie odpowiednie źródło prądu. Takie, które pozwoli na dostęp do telefonu przez cały czas. Osoby mobilne nie zawsze jednak mają pewność, że uda im się znaleźć wolne gniazdko w kawiarni, na stacji benzynowej, na dworcu lub lotnisku. Aby nie musieć obawiać się, że stracimy kontakt z bliskimi, klientami czy współpracownikami, niezbędne jest wyposażenie się w powerbank. Tylko takie rozwiązanie da pewność, że nie utracimy kontaktu ze światem w najmniej odpowiednim momencie.

ENERGY POWERBANK XBLITZ 10000mAh

Energy Powerbank to zewnętrzne, mobilne źródło energii, które na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o problemach z rozładowanym sprzętem telefonem/tabletem/smartfonem/aparatem/kamerą! Dla wszystkich zapobiegliwych, dbających o dostępność i komfort, którzy nie zawsze zwyczajne gniazdko maja pod ręką. Dodatkowo 2x usb pozwala na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie! Dzięki temu rozwiązaniu wystarczy ci jeden power bank  aby móc naładować jednocześnie aż dwa, niezależne urządzenia. Spełnia to szczególnie przydatną funkcje kiedy znajomemu także rozładowuje się telefon.

Energy Powerbank Xblitz 10 000 mAh to uniwersalne źródło zasilania, które przyda się każdemu użytkownikowi współczesnej elektroniki użytkowej!

Aż 10000mAh!

Olbrzymia pojemność aż 10000mAh pozwala na naładowanie smartphone wyposażonego w baterie 2000mAh nawet 5 razy!
Taki zapas energii pozwoli Ci korzystać z telefonu przez kilka dni bez dostępu do ładowarki! Możesz też naładować kilka urządzeń swoich i swoich znajomych w czasie wyprawy na ryby czy w góry bez ryzyka, że brak prądu popsuje wam zabawę.
Przede wszystkim to jednak bezpieczeństwo, że gdy będziesz potrzebował gdzieś zadzwonić to powerbank Xblitz pozwoli Ci na to nawet gdy zapomnisz o wcześniejszym naładowaniu telefonu komórkowego.

Energy Power bank pozwala na:

– Mobilne ładowanie w każdym miejscu, o każdej porze

– Możliwość zastąpienia baterii

– Niezawodny podczas długich podróży bez możliwości podładowania telefonu lub innego sprzętu

– 2x usb pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń

– Pojemność 10000 mAh pozwala na kilka ładowań urządzenia.

Powerbank dla każdego!

Nasz power bank to coś, co powinien mieć absolutnie każdy, kto nie wyobraża sobie przerw w dostępie do mediów społecznościowych oraz braku stałego kontaktu z rodziną, szefem, przyjaciółmi lub współpracownikami. Wybór Energy power bank Xblitz to gwarancja wysokiej jakości, trwałości oraz wytrzymałości urządzeń w cenie dostępnej dla każdego prawdziwego pasjonaty elektroniki!

[DANE TECHNICZNE]

Energy Powerbank Xblitz 10000 mAh

Pojemność : 10000mAh
Baterie : litowo-polimerowe
Wejście : microUSB, 5V ,1A
Wyjście: USB x2,5V – 1A ,5V – 2.1A
Rozmiary: 146×76.5×14.5 mm
Ilość cykli ładowania: ok. 500
Zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przeciwko przeładowaniu, przeciwko nadmiernemu rozładowaniu

[ZESTAW ZAWIERA]

Power bank Xblitz Energy 10000 mAh

Power bank Xblitz Energy 10000 mAh, instrukcja

[PLIKI DO POBRANIA]

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Energy 10000mAh to powerbank który uratuje twój telefon, tablet lub inne mobilne urządzenie przed rozładowaniem. Gdy nie masz dostępu do gniazdka lub ładowarki – na przykład w samochodzie, z dala od cywilizacji czy w pociągu – powerbank pozwoli ci zostać w kontakcie ze światem i upewnić się, że żadne ważne telefony cię nie ominą. Te niewielkie, przypominające rozmiarami smartfon urządzenie jest w stanie pomieścić, zgodnie z nazwą, aż dziesięć tysięcy miliamperogodzin energii. Większość obecnie dostępnych na rynku smartfonów posiada baterie o pojemności w zakresie 2000-3000mAh, powerbanku Xblitz Energy 10000mAh można więc użyć do wielokrotnego naładowania ich od zera do 100% baterii na jednym ładowaniu urządzenia.

Powerbank Xblitz Energy 10000mAh posiada aż dwa porty USB, dzięki czemu możesz ładować z jego pomocą dwa różne urządzenia jednocześnie. Jeśli więc ktoś poza tobą potrzebuje dostępu do powerbanka, możesz bez problemu im pomóc w czasie gdy samemu ładujesz własny telefon. Podobnie, możesz samemu użyć urządzenia do naładowania w tym samym czasie dwóch własnych urządzeń, na przykład telefonu i tabletu. Ta podwójna swoboda użytkowania pozwala ci nie przejmować się żonglowaniem ładowanych urządzeń i daje ci więcej czasu dla siebie.

Xblitz Energy 10000mAh to powerbank którego można w pełni naładować od zera do 100% pojemności akumulatorów około 500 razy bez żadnej straty na wydajności urządzenia. Innymi słowy, jeśli twój telefon posiada baterię o pojemności 2000mAh, możesz naładować go od zupełnie rozładowanego akumulatora do pełna 2500 razy. Nawet gdybyś nigdy nie korzystał z ładowarki i codziennie musiał używać powerbanku Xblitz Energy 10000mAh do naładowania twojego telefonu, mógłbyś w ten sposób zasilać twój smartfon przez prawie 7 lat!

Z prądem trzeba obchodzić się bezpiecznie, dlatego też powerbank Xblitz Energy 10000mAh został wyposażony w zabezpieczenia przed zwarciem, przeładowaniem oraz przed nadmiernym rozładowaniem. Pomimo potężnych ilości energii które przechowuje te urządzenie, nie stanowi ono najmniejszego zagrożenia dla użytkownika przy normalnym użytkowaniu.

Xblitz
5902479670058

Specjalne kody