[HOME]

[HOME] DZWONKI BEZPRZEWODOWE

Dzwonek do drzwi jest podstawowym wyposażeniem każdego domu, często jednak umieszczony jest tylko przed frontowymi drzwiami lub bramą. Tym samym, goście którzy podejdą na naszą posesję od strony innego wejścia nie mają jak ogłosić swojej obecności, co może być bardzo niekomfortowe. Jednakże instalacja okablowania łączącego dzwonek na zewnątrz domu może być kłopotliwa. Dlatego też idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest montaż dzwonka bezprzewodowego.

Dzwonek bezprzewodowy składa się z dwóch części – nadajnika i odbiornika. Nadajnik urządzenia nie jest niczym innym jak przyciskiem dzwonka, który umieszczamy obok drzwi lub bramy. Odbiornik zaś podpinamy do zasilania sieciowego w domu, wpinając go do gniazda zasilania. Gdy przycisk nadajnika zostanie naciśnięty, z odbiornika rozlegnie się dźwięk dzwonka – lub inny sygnał dźwiękowy, który może być zaprogramowany w urządzeniu.

Nadajnik dzwonka bezprzewodowego nie potrzebuje żadnej baterii lub innego źródła zasilania – prąd potrzebny, by wysłać sygnał do odbiornika zostaje wytworzony w chwili naciśnięcia przycisku. Dzięki temu rozwiązaniu, nie musisz martwić się, że nadajnik przestanie działać z powodu rozładowania. Dodatkowo, urządzenie jest odporne na działanie wody i innych czynników atmosferycznych, dzięki czemu można bez strachu montować je na zewnątrz, gdzie są narażone na działanie owych czynników.

Jeden odbiornik można sparować z wieloma nadajnikami – nie musisz więc przejmować się, że na każde miejsce w którym zamontujesz dzwonek potrzeba będzie znaleźć w domu inne wolne gniazdko. Dodatkowo, jeśli denerwuje cię monotonne „Ding-dong” dzwonka, wiele odbiorników ma wbudowane alternatywne melodie, by nadać twojemu domostwu charakteru.

Dzwonki bezprzewodowe

Aktywne filtry

XBLITZ KINETIC VIBE

Dzwonki bezprzewodowe
Cena 89,00 zł

Dzwonek bezprzewodowy X blitz Kinetic Vibe Bezprzewodowy, bezbateryjny dzwonek do drzwi Xblitz Kinetic Vibe działający dzięki zmianie energii kinetycznej na mechaniczną zapewnia bezproblemową obsługę...

XBLITZ KINETIC

Dzwonki bezprzewodowe
Cena 69,00 zł

DZWONEK BEZPRZEWODOWY X BLITZ KINETIC Najnowszej generacji dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic z przyciskiem bezprzewodowym nie wymagającym stałego zasilania ani baterii. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej...

XBLITZ KINETIC BLACK

Dzwonki bezprzewodowe
Cena 89,00 zł

Bezprzewodowy, bezbateryjny dzwonek do drzwi Xblitz Kinetic Black działający dzięki zmianie energii kinetycznej na mechaniczną – zapewnia bezproblemową obsługę (nie)oczekiwanych gości.