[LIFE] KIJKI DO SELFIE

Kijki do selfie, na zachodzie zwane „Selfie stick” to urządzenia pozwalające na łatwe robienie zdjęć z ciekawą perspektywą. Z początku urządzenia te, zgodnie z nazwą, służyły jedynie wykonywaniu selfie. Z czasem jednak zostały one wyposażone w wiele dodatkowych, ciekawych funkcji, które czynią wykonywanie zdjęć wygodnym i przyjemnym.

KIJKI DO SELFIE – CO OFERUJĄ?

Większość kijków do selfie obecnie korzysta z technologii Bluetooth – dzięki łączności nawiązanej między urządzeniem a trzymanym przez nie telefonem, jedno naciśnięcie przycisku jest wszystkim, czego potrzeba, by wykonać zdjęcie. Dzięki temu rozwiązaniu, wiele kijków do selfie posiada w zestawie również oddzielny pilot, dzięki któremu można wykonać zdjęcie nie trzymając urządzenia w rękach.

Wiele kijków do selfie posiada teleskopową budowę, dzięki której możesz wybrać, z jakiej odległości od siebie chcesz wykonać zdjęcie. Dzięki takiej konstrukcji, przenoszenie urządzenia jest łatwe po złożeniu go. Dodatkowo, niektóre kijki do selife są wyposażone w funkcję tripod. Innymi słowy, mogą zostać rozłożone niczym statyw i ustawione z miejscu, by wykonać zdjęcie dla większej grupy osób.

Niektóre kijki do selfie posiadają również dodatkowe moduły, czego przykładem jest dodatkowa, modułowa lampa flash. Urządzenie te służy za dodatkowe oświetlenie ujęcia, dzięki któremu możemy wykonać interesujące zdjęcie nawet w najtrudniejszych warunkach. Zgodnie z nazwą, moduł taki może zostać odłączony od kijka i umieszczony w miejscu, w którym najbardziej przyda nam się dodatkowe źródło światła.

Selfie stick

Aktywne filtry

XBLITZ SL4 PRO

Selfie stick
Cena 89,00 zł

KIJEK SELFIE  X BLITZ SL4 PRO Z  X blitz SL4 PRO  robienie selfie stanie się jeszcze przyjemniejsze! Wypróbuj nowy, teleskopowy kijek selfie z tripodem, obrotową głowicą 3D oraz wysuwanym pilotem bluetooth....

XBLITZ SL5 FLASH

Selfie stick
Cena 49,99 zł

Selfie Stick  X BLITZ SL5 FLASH Selfie stick  X blitz SL5 Flash  pozwoli Ci na nowo odkryć przyjemność robienia sobie selfie! Wypróbuj nowy, teleskopowy kijek selfie z modułową lampą flash i oświetleniem LED....