[SPORT] KAMERA SPORTOWA 4K - CO MUSISZ O NIEJ WIEDZIEĆ?

Każdy miłośnik sportu z pewnością kiedyś pomyślał, że wspaniale byłoby móc nagrać i udostępnić niektóre ze swoich wyczynów. Często chcemy pokazać je znajomym, pochwalić się. Niestety ćwiczenia większość z nas wykonuje samotnie. Nawet gdy jesteśmy w grupie, coś czadowego może umknąć wszystkim naszym towarzyszom. Na pomoc przybywa technologia – a konkretniej kamery sportowe. Urządzenia te są wręcz niezbędne dla każdego, kto chce popisać się swoimi ekstremalnymi wyczynami.

Kamera sportowa — co oferuje?

Kamera sportowa to, zgodnie ze swoją nazwą, kamera wideo przeznaczona do nagrywania naszych wyczynów sportowych. Urządzenia te zaprojektowano z myślą o ich poręczności. Można zamontować je na opasce, na kierownicy roweru, kasku lub po prostu schować do kieszeni, gdy z nich nie korzystamy. Kamery sportowe stworzono z myślą o nagrywaniu w trudnych warunkach, w tym pod wodą. Jeśli model, który wybierzesz, nie jest wodoodporny sam z siebie, z pewnością posiada w repertuarze akcesoriów specjalną, wodoodporną obudowę.

Wiele modeli kamer sportowych posiada dodatkowe metody stabilizacji obrazu. Dzięki nim, filmy nagrane nawet na najtrudniejszych drogach są przejrzyste.

Dodatkowo, do niektórych kamer sportowych w zestawie dodawany jest pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu nie musisz dotykać urządzenia, by włączyć lub wyłączyć nagrywanie. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu nie musisz martwić się, że kamera przegapi ciekawe widoki, które nas zaskoczyły w trakcie ćwiczeń.

Kamera sportowa 4K - doskonały wybór dla sportowca

Jeśli interesują cię nagrania w zwolnieniu (tzw. Slow-motion), wybierz kamerę sportową, która potrafi nagrywać obraz z dużą ilością klatek na sekundę, jak na przykład 120fps. Dzięki temu nagrany film będzie mógł być zwolniony bez żadnych strat na jego płynności, pozwalając ci ujrzeć zmiany trwające ułamki sekundy. Kamery sportowe z wyższej półki posiadają podzespoły pozwalające na nagrywanie interesujących klipów nawet w trudnych warunkach oświetleniowych jak na przykład w nocy. Szeroki kąt widzenia wielu urządzeń tego typu z kolei pozwala na uchwycenie na filmie wielu szczegółów.

Kamery sportowe Xblitz

Aktywne filtry

BATERIA DO XBLITZ REBORN 4K

Akcesoria do kamer
Cena 59,00 zł

Bateria do kamery sportowej Xblitz Reborn 4K Dodatkowa bateria do kamery sportowej Xblitz Reborn to możliwość dwa razy dłuższego korzystania z urządzenia. Dzięki temu akcesorium, zawsze będziesz mieć pewność,...

Xblitz Move 4K PLUS

Kamery sportowe Xblitz
Cena 449,00 zł

KAMERA SPORTOWA Z PODWÓJNYM WYŚWIETLACZEM I NARĘCZNYM PILOTEM ZDALNEGO STEROWANIA Xblitz Move 4K+ jest nowoczesnym modelem kamery sportowej zaprojektowanej do codziennej pracy dla osób szczególnie aktywnych...

XBLITZ REBORN 4K

Kamery sportowe Xblitz
Cena 449,00 zł

Wodoodporna kamera sportowa Xblitz REBORN 4K z funkcją kamery internetowej Wodoodporna kamera sportowa Xblitz Reborn 4K z dotykowym panelem i łącznością WI-FI! Dzięki zaawansowanej 6 soczewkowej optyce oraz...