[SPORT]

Czym jest licznik rowerowy? Najprościej można wyjaśnić to patrząc na angielską nazwę tego urządzenia, czyli „bicycle computer”. To nic innego, jak prosty komputer umieszczany na kierownicy roweru. Licznik rowerowy pozwala na śledzenie osiągów twoich ćwiczeń. Urządzenie te wyświetla informacje takie jak ilość przebytych kilometrów, prędkość z jaką jedziesz, obecna godzina oraz temperatura otoczenia. Dobre modele liczników rowerowych podają również informacje takie, jak ilość spalonych przez ciebie w trakcie ćwiczeń kalorii!

Licznik rowerowy - dostosowany do roweru i rowerzysty

Dobrze wykonany licznik rowerowy może być dostosowany do każdego roweru i rowerzysty. Urządzenie na podstawie podanych informacji, takich jak rozmiar kół roweru oraz waga i wiek rowerzysty wykonuje skomplikowane obliczenia. Na ich podstawie, licznik rowerowy podaje ci informacje na temat ilości spalonych przez ciebie kalorii, średniej prędkości jazdy oraz całkowitego przebytego dystansu. Dzięki tym informacjom możesz dostosować swój plan ćwiczeń do własnych oczekiwań. Chcesz bić rekordy prędkości? Pokonać jak największy dystans? A może spalić tyle tłuszczyku ile tylko się da? Licznik rowerowy jest rozwiązaniem idealnym dla ciebie.

Przy wyborze licznika rowerowego ważne jest, by urządzenie było wodoodporne. Deszcz oraz kałuże są częstymi towarzyszami ćwiczeń na rowerze. Licznik rowerowy, który nie jest odporny na żywioły, będzie musiał zostać szybko wymieniony na inny. Nie pozwól, by nagłe urwanie chmury zniszczyło kupione przez ciebie, cenne urządzenie elektroniczne.

Licznik rowerowy – dla kogo?

Licznik rowerowy jest idealnym wyborem dla każdego rowerzysty. Zarówno pasjonaci jazdy na dwóch kółkach jak i niedzielni miłośnicy tego jednośladu mogą cieszyć się tego rodzaju urządzeniem. Osoby traktujące jazdę na rowerze bardzo poważnie mogą zoptymalizować swoje ćwiczenia by osiągnąć jak najlepsze wyniki. Hobbiści z kolei mogą korzystać z licznika rowerowego by dowiedzieć się, jaką prędkość osiągają lub ile kilometrów przejechali przez całą swoją jeździecką ‘karierę’. Licznik rowerowy to prezent idealny dla każdego, kto ma rower który nie zbiera kurzu w piwnicy. A nawet jeśli, te urządzenie może być tym, co przekona obdarowywanego, że czas najwyższy wrócić na szlak!

Liczniki rowerowe

Nic nie znaleziono.

Spróbuj użyć innych słów kluczowych.

search