[HOME] Kamery IP, dzwonki kinetyczne i czujniki czadu 

Mój dom moim zamkiem – a każdy zamek powinien być dobrze broniony. Niebezpieczeństwo ma wiele oblicz i przed każdym z nich trzeba chronić się osobno. Na szczęście, nowoczesna technologia przychodzi nam z pomocą. Niezależnie od tego, jakie ryzyko grozi naszemu domowi, istnieje urządzenie które pomoże nam z jego ochroną.

Kamera IP na złodziei

Kamery służące do ochrony naszej własności są obecnie tanie i powszechne. Dla prywatnego użytkownika najlepszym wyborem jest kamera IP, która przekazuje informacje za pomocą Internetu. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz mieć podgląd z domu, biura lub garażu na twoim telefonie. Przy doborze kamery IP ważne jest, gdzie zamierzamy ją zainstalować. Do monitoringu wewnętrznego najlepsze są drobne urządzenia, które można skryć w ciemnym pokoju. Zaś jeśli chcemy zainstalować kamerę na zewnątrz, musi ona być odporna na żywioły takie jak deszcz i pył. Kamera która przestanie działać przy pierwszej ulewie na nic się nam nie zda.

Wiele nowoczesnych kamer IP posiada dodatkowe funkcje, które usprawniają ich działanie. Najbardziej oczywistą z nich jest doświetlenie światłem podczerwonym. Pasmo te jest niewidoczne dla ludzkiego oka i dzięki niemu można mieć oko na pomieszczenie nawet w zupełnej ciemności. Dodatkowym atutem jest tryb wykrywania ruchu. Kamera wyśle alarm na twój telefon gdy zobaczy poruszający się obiekt dzięki czemu będziesz wiedział, czy masz w domu nieproszonych gości.

Czujnik czadu na zatrucia

Nie wszystkie zagrożenia mają ludzką twarz. Zatrucie tlenkiem węgla jest po dziś dzień poważnym problemem. Gaz ten jest bezbarwny, pozbawiony zapachu i może nas udusić w parę minut. Dlatego też warto jest zakupić czujnik czadu, który uchroni nas przed tym cichym zabójcą. Dobre czujniki mogą wykrywać również inne niebezpieczne substancje, takie jak gazy łatwopalne. Posiadają też więcej niż jedno źródło zasilania by zapewnić ci bezpieczeństwo nawet, gdy zabraknie prądu w twoim domu.

Dzwonki bezprzewodowe na gości

Nikt nie lubi niekomfortowych sytuacji, a do takich z pewnością zalicza się wypatrywanie gości przez okno, ponieważ nie mamy dzwonka do drzwi. Napraw ten problem kupując dzwonek bezprzewodowy, który możesz zamontować wszędzie – przy bramie wjazdowej na twoją posiadłość czy przy tylnym wejściu do twojego domu. Odbiornik urządzenia wpinasz do gniazdka w twoim domu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że już nigdy nie przegapisz wizyty przyjaciół.

Kamery IP / Wi-Fi

Aktywne filtry

XBLITZ FORCE 3

Produkty Xblitz
Cena 199,00 zł

Kamera IP Wi-Fi Xblitz Force 3 do monitoringu zewnętrznego Kamera IP Wi-Fi Xblitz Force 3 przeznaczona jest do monitorowania obiektów zewnętrznych. Dzięki wysokiej klasie wodoodporności IP66 oraz wytrzymałej...

XBLITZ IP300

Kamery IP wewnętrzne
Cena 139,00 zł

Bezprzewodowa kamera wewnętrzna IP z ruchomą głowicą 355° i łącznością WI-FI Xblitz IP 300  Kamera Xblitz IP 300 to doskonałe narzędzie do monitoringu mieszkania . Urządzenie posiada możliwość podglądu na żywo...