Sprawdź Slide thumbnail
Sprawdź Slide thumbnail
Sprawdź Slide thumbnail
Laur Konsumenta Slide thumbnail
Sprawdź Slide thumbnail
 • Uwolnij się od zbędnych przewodów w Twoim aucie! Xblitz S10 Duo zaprojektowany z myślą o wygodzie kierowców, w tym modelu wszystko działa na „klik”! 👉💥

Magnetyczny uchwyt to koniec niewygodnych klipsów i ciągłego rozpinania przewodów, wystarczy 1 kliknięcia, by zdemontować i zabrać urządzenie ze sobą.

#wideorejestator #xblitz #xblitzpolska #xblitzs10duo #qualityinternational #quality #jakość #samochód #auto #kierowca
 • Najwyższa Jakość Quality International – czym jest to wyróżnienie?
To dziś największy ponadbranżowy konkurs promujący jakość w Polsce, który patronuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Katedra Zarządzania Procesowego UE w Krakowie oraz Polski Komitet Normalizacyjny, co gwarantuje bezstronność oceny. 

Celem konkursu jest wyróżnienie firm, które prezentują najwyższe standardy i oferują klientom produkty na najwyższym poziomie.
QI to rozpoznawalny znak i godło gwarantujące wysoką jakość, zarówno dla klientów, jak i kontrahentów oraz partnerów biznesowych.

#qualityinternational #xblitz #wideorejestrator #kierowca #kierowcazawodowy #dashcams #hitech #jakość
 • Najwyższa jakość – najwyższe bezpieczeństwo! Wideorejestrator Xblitz S10 Duo zdaje praktyczny egzamin i został doceniony przez ekspertów po raz kolejny. 😎

Napędza nas technologia, chcemy aby każdy nasz produkt był innowacyjny i to nie są puste słowa ponieważ tworzymy z pasją i myślą o Was!💥

#xblitz #wideorejestrator #najwyższajakość #jakość #auto #samochód #dashcam
 • Świetny pomysł na prezent bezprzewodowe Słuchawki Xblitz Snake Mojo aż 50% taniej. Łap okazję, skorzystaj z mega rabatów na 
👉https://xblitz.pl/pl/65-blackfriday
 wpisując kod rabatowy przy zakupie wybranych produktów.

#sluchawki #xblitz #xblitzpolska #słuchawkibluetooth #promocja #blackfriday #okazja #megarabat #szalenstwozakupow
 • W Xblitz piątek trwa aż 5 dni! Mamy dla Ciebie setki promocyjnych produktów – wideorejestratory, słuchawki, uchwyty, swartwatche i wiele innych. 

Sprawdź niesamowite okazje na 
👉 xblitz.pl/pl/65-blackfriday. 

Pamiętaj, aby skorzystać z promocji, należy wpisać kod rabatowy, który znajdziesz pod produktami objętymi promocją Black Friday.

#promocje #blackfriday #blackfridaypoland #blackfridaypolska #czarnypiątek #xblitz #xblitzpolska #wideorejestrator
 • Kto by nie chciał, żeby piątek trwał 5 dni? Od dziś to realne w Xblitz - rozpoczynamy aż 5 dni mega
zniżek! 

Wszystkich miłośników zakupów zapraszamy na xblitz.pl. Łap okazję na świąteczny
prezent w atrakcyjnych cenach.

#xblitz #blackfriday #rabaty #zniżki #megarabaty #dashcams #wideorejestrator

O nas

Polska marka, osiem lat doświadczenia, tysiące zadowolonych klientów, prestiżowe wyróżnienia i troska o Twoje bezpieczeństwo - to nasze znaki rozpoznawcze. Tworzymy wideorejestratory, kamery zewnętrzne, alkomaty, sprzęt GSM i audio - a wszystko to dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa. Ciągle się rozwijamy - bacznie obserwujemy rynek i pojawiające się trendy, aby móc dostarczać Ci najnowsze rozwiązania. Napędza nas technologia. Chcemy, aby każdy z naszych produktów był innowacyjny, ale i spełniał Twoje oczekiwania. Wszystko dla Ciebie i z myślą o Tobie.

bezpieczeństwo

lata doświadczeń

inteligentne rozwiązania

technologia na miarę przyszłości

zadowolenie klientów

Gdzie znajdziesz nasze produkty?

Sprzęt naszej marki możesz zakupić bezpośrednio przez naszą stronę internetową, jak również za pośrednictwem innych sklepów internetowych z elektroniką, portali aukcyjnych oraz popularnych sieci handlowych. Nasze produkty są eksportowane na rynek europejski: do Czech, Niemiec i Wielkiej Brytanii, ale również na obszar Stanów Zjednoczonych i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas urządzenia mają uniwersalny charakter - znajdują swoich zwolenników w różnych obszarach geograficznych świata, a także prezentują jakość na międzynarodowym poziomie. Dzięki temu konkurujemy z najlepszymi!

Zostań dystrybutorem

Nawiązując z nami współpracę, otrzymujesz: bezpośredni kontakt z producentem elektroniki użytkowej, wsparcie marketingowe (zdjęcia, prezentacje, filmy, opisy),wsparcie sprzedaży (rabaty, promocje), szybką realizację zamówień oraz obsługę po-sprzedażową na najwyższym poziomie. Do każdego współpracującego z nami dystrybutora podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy dostosować naszą pomoc do potrzeb twojego biznesu.

Jeżeli sprzedajesz lub chcesz zacząć sprzedawać kamery samochodowe, wideorejestratory jazdy, kamery IP, słuchawki bluetooth, nianie elektroniczne, smartwatch, głośniki bezprzewodowe, zestawy głośnomówiące, profesjonalne alkomaty, dzwonki do drzwi lub inną oferowaną przez nas elektronikę użytkową zgłoś się już teraz.

Skontaktuj się z nami:

Nawiązując współpracę z nami otrzymujesz:

 • bezpośredni kontakt z producentem elektroniki użytkowej
 • wsparcie marketingowe (zdjęcia, prezentacje, filmy, opisy)
 • wsparcie sprzedaży, rabaty, promocje
 • szybką realizację zamówień
 • indywidualne podejście do Klienta
 • obsługę posprzedażową na najwyższym poziomie

Najnowszy post