Nowość! Xblitz V2 Slide thumbnail
HEAR THE BEAST Slide thumbnail
Black bird 2.0 Slide thumbnail
Ratownicza ładowarka samochodowa Xblitz Q30 PRO USB Quick Charge 3.0 Slide thumbnail
DARMOWA DOSTAWA! Slide thumbnail
Nowość! Kamera samochodowa Xblitz Prism już dostępna Slide thumbnail

XBLITZ - KAMERY SAMOCHODOWE, WIDEOREJESTRATORY, NIANIE ELEKTRONICZNIE, ZESTAWY GŁOŚNOMÓWIĄCE I WIELE WIĘCEJ

Xblitz jest polską marką, oferującą elektronikę użytkową najwyższej jakości. Przede wszystkim kamery samochodowe (wideorejestratory jazdy), nianie elektroniczne, zestawy głośnomówiące i sprzęty audio. Istniejemy na rynku od roku 2013, i od tego czasu zapewniamy naszym klientom światowej klasy produkty korzystające z zaawansowanych podzespołów elektronicznych, takie jak kamery samochodowe, alkomaty, nianie elektroniczne, termometry bezdotykowe, kamery sportowe, czujniki czadu i gazu, zegarki sportowe, smartwatche dla dzieci, głośniki Bluetooth, kamery IP czy zestawy głośnomówiące. W naszej ofercie znajdują się również prostsze urządzenia elektroniczne, takie jak słuchawki bezprzewodowe, dzwonki bezprzewodowe czy rozdzielacze do gniazd zapalniczek w samochodach. Szczególny nacisk kładziemy na technologię wykorzystywaną przez kierowców by ułatwić sobie podróż samochodem, ale dbamy o nieskazitelną jakość wszystkich naszych produktów, niezależnie od docelowego użytkownika.

XBLITZ - POLSKA MARKA O GLOBALNYM ZASIĘGU

Xblitz, mimo bycia polską, krakowską marką, sprzedaje swoje produkty w sklepach na całym świecie, wliczając w to państwa takie jak Czechy, Niemcy, Wielka Brytania, Dubaj oraz Stany Zjednoczone. Masz więc pewność, że oferowane przez nas urządzenia są na światowym poziomie – gdyby nie były, jak mogłyby konkurować z innymi markami w tych państwach?

XBLITZ - SUKCESY MARKI KAMER SAMOCHODOWYCH

Nasza kamera samochodowa z jonizatorem powietrza, Xblitz P500 Professional, została nagrodzona godłem QI Quality International w roku 2017, zaś całokształt działalności naszej firmy został nagrodzony godłem Firmy Roku 2018. Blisko śledzimy rozwój dostępnej technologii, by móc nieustannie dostarczać naszym klientom najnowsze rozwiązania. Przyszłość jest na wyciągnięcie twojej ręki dzięki marce Xblitz.

XBLITZ - EXPLORE THE FUTURE

KAMERY SAMOCHODOWEKAMERY SPORTOWEALKOMATYSŁUCHAWKINIANIE ELEKTRONICZNEDZWONKI BEZPRZEWODOWEKAMERY IPZEGARKI

Xblitz - kim jesteśmy?

Oddajemy w Państwa ręce produkty i akcesoria marki Xblitz, która została stworzona dla nowoczesnego sprzętu elektroniki użytkowej. Nasze produkty powstają pod czujnym okiem zespołu specjalistów aby spełnić Państwa oczekiwania. Wysoka i stabilna jakość, niezbędne certyfikaty i dbałość o szczegóły to główne atuty marki Xblitz. Nieustanne poszukiwania pozwalają nam zaoferować szeroką gamę zaawansowanego sprzętu. Marka Xblitz to głównie rejestratory jazdy, kamery samochodowe obecnie oferujemy ich największy wybór.

Sprzęt marki Xblitz jest szeroko dostępny zarówno w dużej liczbie sklepów internetowych, jak i wielu ogólnopolskich oraz lokalnych sieciach handlowych. Można je kupić także w serwisach aukcyjnych, czyli w najbardziej popularny w Polsce sposób. Dzięki temu produkty Xblitz dostępne są w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach

Sprawdź kamery samochodowe Xblitz V2 PROFFESIONAL z GPS, WI-FI, magnetycznym uchwytem i dotykowym ekranem!

ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM!

NAWIĄZUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI OTRZYMUJESZ:

•  bezpośredni kontakt z producentem elektroniki użytkowej

•  wsparcie marketingowe (zdjęcia, prezentacje, filmy, opisy)

•  wsparcie sprzedaży, rabaty, promocje

•  szybką realizację zamówień

•  indywidualne podejście do Klienta

•  obsługę po-sprzedażową na najwyższym poziomie

Jeżeli sprzedajesz lub chcesz zacząć sprzedawać kamery samochodowe, wideorejestratory jazdy, kamery IP, słuchawki bluetooth, nianie elektroniczne, smartwatch, głośniki bezprzewodowe, zestawy głośnomówiące, profesjonalne alkomaty, dzwonki do drzwi lub inną oferowaną przez nas elektronikę użytkową zgłoś się już teraz.