Xblitz Mirror View - sprawdź Slide thumbnail
 • Wystarczy jedno kliknięcie, aby zainstalować lub zdemontować Xblitz S7 Duo.

Przednia kamera Xblitz S7 Duo jest podłączona do zasilania poprzez specjalny, magnetyczny uchwyt. Dzięki temu rozwiązaniu, kable nie plątają się po desce rozdzielczej, a kamera wygląda elegancko i estetycznie.
 • Wideorejestrator Xblitz S7 Duo został wyposażony w dodatkową, tylną kamerę, która może być wykorzystana jako kamera cofania. Jest wodoodporna, dzięki czemu może zostać zamontowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu. 

Tylną kamerę można podłączyć do świateł cofania i po wrzuceniu biegu wstecznego na ekranie wideorejestratora automatycznie pojawi się obraz za samochodem.
 • Nowość w kategorii wideorejestratorów Duo. Xblitz S7 Duo jest następcą naszych bestsellerów i został wyposażony w najnowsze podzespoły. 

📸 Wideorejestrator nagrywa w nienagannej
 jakości Full HD, a szerokokątny obiektyw uchwyci jeszcze więcej szczegółów.
 • Xblitz S6 to propozycja dla osób, które cenią sobie bardzo dobrą jakość obrazu. 
Zastosowane w kamerze najwyższej klasy podzespoły umożliwiają nagrywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości 2K 1440p.
 • Kompaktowy wideorejestrator Xblitz S6 nie będzie zasłaniał Twojego widoku w czasie jazdy. Kamera samochodowa Xblitz S4 została zaprojektowania w celu maksymalizacji dyskrecji. Kamerę można bez trudu schować za lusterkiem wstecznym co uczyni ją praktycznie niewidoczną z zewnątrz. 

#Xblitz #kamerasamochodowa #wideorejestrator #dashcam
 • Xblitz S6 to kolejna nowość wśród kamer samochodowych Xblitz, zbudowana z najwyższej klasy podzespołów.

📸Kompaktowa kamera samochodowa zachowuje pełną funkcjonalność klasycznego wideorejestratora :

✅G-sensor
✅Loop Recording
✅Szeroki kąt widzenia
✅System łączności Wi-Fi
✅Obrotowy obiektyw

#xblitz #kamerasamochodowa #wideorejestrator #wideorejstratory #nowość

O nas

Polska marka, osiem lat doświadczenia, tysiące zadowolonych klientów, prestiżowe wyróżnienia i troska o Twoje bezpieczeństwo - to nasze znaki rozpoznawcze. Tworzymy wideorejestratory, kamery zewnętrzne, alkomaty, sprzęt GSM i audio - a wszystko to dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa. Ciągle się rozwijamy - bacznie obserwujemy rynek i pojawiające się trendy, aby móc dostarczać Ci najnowsze rozwiązania. Napędza nas technologia. Chcemy, aby każdy z naszych produktów był innowacyjny, ale i spełniał Twoje oczekiwania. Wszystko dla Ciebie i z myślą o Tobie.

bezpieczeństwo

lata doświadczeń

inteligentne rozwiązania

technologia na miarę przyszłości

zadowolenie klientów

Gdzie znajdziesz nasze produkty?

Sprzęt naszej marki możesz zakupić bezpośrednio przez naszą stronę internetową, jak również za pośrednictwem innych sklepów internetowych z elektroniką, portali aukcyjnych oraz popularnych sieci handlowych. Nasze produkty są eksportowane na rynek europejski: do Czech, Niemiec i Wielkiej Brytanii, ale również na obszar Stanów Zjednoczonych i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas urządzenia mają uniwersalny charakter - znajdują swoich zwolenników w różnych obszarach geograficznych świata, a także prezentują jakość na międzynarodowym poziomie. Dzięki temu konkurujemy z najlepszymi!

Zostań dystrybutorem

Nawiązując z nami współpracę, otrzymujesz: bezpośredni kontakt z producentem elektroniki użytkowej, wsparcie marketingowe (zdjęcia, prezentacje, filmy, opisy),wsparcie sprzedaży (rabaty, promocje), szybką realizację zamówień oraz obsługę po-sprzedażową na najwyższym poziomie. Do każdego współpracującego z nami dystrybutora podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy dostosować naszą pomoc do potrzeb twojego biznesu.

Jeżeli sprzedajesz lub chcesz zacząć sprzedawać kamery samochodowe, wideorejestratory jazdy, kamery IP, słuchawki bluetooth, nianie elektroniczne, smartwatch, głośniki bezprzewodowe, zestawy głośnomówiące, profesjonalne alkomaty, dzwonki do drzwi lub inną oferowaną przez nas elektronikę użytkową zgłoś się już teraz.

Skontaktuj się z nami:

Nawiązując współpracę z nami otrzymujesz:

 • bezpośredni kontakt z producentem elektroniki użytkowej
 • wsparcie marketingowe (zdjęcia, prezentacje, filmy, opisy)
 • wsparcie sprzedaży, rabaty, promocje
 • szybką realizację zamówień
 • indywidualne podejście do Klienta
 • obsługę posprzedażową na najwyższym poziomie

Najnowszy post