[XBLITZ SEE YOU]

NIANIA ELEKTRONICZNA XBLITZ SEE YOU

Wielofunkcyjna, bezprzewodowa wideo-niania ze zdalnie sterowaną kamerą.

CENA

529,00 zł
Brutto
Ilość

XBLITZ SEE YOU TECHNOLOGIA Z MIŁOŚCI

Gdy śpi, odpoczywa lub baraszkuje, Ty możesz stale nad nim czuwać. Niania elektroniczna Xblitz See Youdostarczy Ci podgląd wideo, dźwięk i temperaturę z pokoju Twojego dziecka. Dzięki temu będziesz natychmiast wiedzieć, kiedy zareagować.

Xblitz See You – jest to zaawansowana niania elektroniczna, która będzie Cię zawsze wspierać w opiece nad Twoim maleństwem. Czas snu lub odpoczynku najmłodszych to chwile, kiedy możesz skupić się na innych zajęciach. Do tej pory nie było to takie proste.

Dzięki Xblitz See You możesz bezpiecznie oddalić się od sypialni dziecka jednocześnie stale obserwując i kontrolując sytuację w pokoju. Przenośny monitor poinformuje Cię o temperaturze otoczenia, pozwoli uruchomić szeroką gamę wbudowanych kołysanek, a w nagłej sytuacji umożliwi nawet dwustronną komunikację.

Zadbaliśmy o wszystko – niania elektroniczna dopasowana do Twojego wnętrza.

Xblitz See You ma nowoczesny wygląd, który nie zakłóci wystroju pokoju Twojego dziecka.

A CO TUTAJ SIĘ DZIEJE?

Masz pełny wgląd do sytuacji w pokoju dzieci. Niania Xblitz See You pozwala na podgląd obrazu wideo w czasie rzeczywistym.

Wszystko co musisz zrobić to ustawić dostarczoną kamerę w miejscu, które umożliwi dobrą obserwację Twojego dziecka i uruchomić monitor podglądowy.

Kamera, a także monitor podglądowy posiadają wbudowane baterie, dzięki czemu możesz korzystać z niani elektronicznej wszędzie, nie martwiąc się o dostęp do gniazdka. Ponadto zestaw Xblitz See Youposiada komplet zasilaczy – zarówno do kamery jak i do monitora. Nasza niania elektroniczna została zaprojektowana tak, by możliwe było korzystanie z niej w dowolnym miejscu – nawet bez chwilowej utraty łączności.

Bardzo dobrą jakość obrazu zapewnia duży 3,5″ wyświetlacz LCD

RUCHOMA GŁOWICA KAMERY

Dzięki Xblitz See You możesz monitorować swoje dziecko jeszcze wygodniej, ustawiając kamerę pod dowolnym kątem. Komfort regulacji zapewnia ruchoma głowica kamery, którą można sterować zdalnie z poziomu monitora.

Xblitz See You wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mam, dlatego zapewnia udogodnienia podczas ustawienia kamery poprzez ruchomą główkę. Głowicą można sterować zdalnie, dzięki czemu dziecko nigdy nie zniknie z oczu mamy. Ponadto kamerka posiada uniwersalny design, który będzie pasować do każdego pokoju.

JESTEŚCIE W STAŁYM KONTAKCIE

Xblitz See You posiada funkcję dwukierunkowej komunikacji głosowej. Oznacza to, że nie tylko w każdym momencie usłyszysz głos swojego dziecka, ale możesz również do niego mówić.
Nania elektroniczna Xblitz See You to również funkcjonalna transmisja dźwięku w obydwie strony, która sprawdzi się zarówno u najmłodszych jak i starszych dzieci. Głos rodzica zawsze działa uspokajająco i zajmie uwagę malucha zanim dotrzemy do pokoju.

MONITORING TEMPERATURY

Kiedy opuszczasz pokój dziecka, niania elektroniczna Xblitz See You podaje wszystkie najważniejsze informacje, także temperaturę.
Nie tylko obraz mówi nam co się dzieje w pokoju dziecka, ale również niezwykle ważna jest temperatura. Dzięki termometrowi,
który jest częścią kamery Xblitz See You, mama na bieżąco otrzymuje informacje na temat jak ciepło jest w pokoju dziecka.

DANE TECHNICZNE

Niania elektroniczna Xblitz See You

Częstotliwość pracy: 2400 – 2480 MHz
Temperatura pracy: od 0 do 60°C
Dopuszczalna wilgotność: 20 % – 80%
Zasięg w przestrzeni otwartej: do 250 m
Kamera:
Sensor: 1/4 CMOS
Czas działania baterii: do 1,5 h
Zasięg w trybie nocnym: 3 – 5 m
Regulacja dźwięku: do 60 dBA
Klatkarz: 25/s
Zasilanie: DC 5V 1A
Wymiary: 98 mm x 89 mm x 85 mm
Waga: 205 g
Monitor:
Ekran: TFT 3,5″
Rozdzielczość ekranu: 320 x 240 px
Czas działania baterii: do 5 h
Zasilanie: DC 5V 1A
Wymiary: 125.2 mm x 90.3 mm x 23.1 mm
Ciężar: 155 g

UWAGA!

Podany w specyfikacji zasięg maksymalny dotyczy sytuacji w której urządzenie znajduje się na otwartej przestrzeni pozbawionej przeszkód i czynników ograniczających zasięg.

Aby oszacować rzeczywisty zasięg należy wziąć pod uwagę zmniejszanie zasięgu przez przeszkody znajdujące się pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem.:
Przeszkoda ceglana: zmniejszenie zasięgo od 10 d0 40%
Przeszkoda drewniana/gipsowa: zmniejszenie zasięgu od 5 do 20%
Przeszkoda ze zbrojonego betonu: zmniejszenie zasięgu od 40 do 80%
Przeszkoda metalowa: zmniejszenie zasięgu od 90 do 100%
Przeszkoda szklana: Zmniejszenie zasięgu od 10 do 20%

Dodatkowo zmniejszenie zasięgu rzeczywistego może powodować obecność linii energetycznych dużej mocy jak i nadajniki telefoniczne znajdujące się w niedużej odległości od urządzenia.

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

5902479670904

Specjalne kody