Kup wideorejestrator i odbierz 100 zł na alkomat!

Kup wideorejestrator i odbierz 100 zł na alkomat!

Xblitz i Media Expert łącza siły! Tylko teraz, kupując dowolny wideorejestrator marki Xblitz, otrzymasz kupon w wysokości 100 zł na zakup dowolnego alkomatu tej samej marki! Wszystko na mediaexpert.pl! Nie zwlekaj, promocja trwa do 23 sierpnia.

Wybierasz się w nieznane na wakacje? A może wolisz podróżować utartymi ścieżkami? Bez względu na preferencje i cel, do którego zmierzasz, zadbaj o swoje bezpieczeństwo na drodze. Wideorejestratory Xblitz uchwycą to, co niewidoczne dla oka i zapamiętają każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Obawiasz się wypadku lub kolizji, a może notorycznie znajdujesz na swoim aucie ślady uszkodzeń? Podaruj sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa! Dzięki kamerom Xblitz możesz rejestrować nie tylko trasę, ale również obszar wokół zaparkowanego pojazdu. W razie kolizji lub uszkodzenia samochodu, kamery pomogą Ci określić tożsamość sprawcy i zapewnić materiał dowodowy dla policji.

Wakacje to również czas, w którym statystycznie spożywamy więcej alkoholu niż na co dzień.  Warto wówczas zadbać nie tylko o siebie, ale również o innych uczestników ruchu drogowego, kontrolując swój stan trzeźwości alkomatem. Proces metabolizowania alkoholu zależy od wielu czynników, m.in. takich jak waga, wzrost, płeć, dlatego nie warto ryzykować i wsiadać do samochodu, nie mając pewności, że jest się trzeźwym.

Już teraz, w sklepach Media Expert przy zakupie dowolnego wideorejestratora Xblitz otrzymasz 100 zł na zakup alkomatu tej samej marki. Bo dla nas liczy się Twoje bezpieczeństwo! Akcja promocyjna trwa do do 23 sierpnia.

Xblitz