Kamera wifi z podglądem na smartfonie Android

Sprawdź jak działa i do czego może Ci się przydać kamera wifi!

Kamera wifi to łatwa obsługa przy pomocy smartfona

Jeśli wyjeżdżając na wakacje, martwisz się o to, czy Twój dom jest odpowiednio zabezpieczony, a idąc do pracy, zastanawiasz się, czy zatrudniona niania na pewno odpowiednio zajmuje się Twoim maluchem, zdecydowanie powinieneś wyposażyć się w sprzęt pozwalający Ci na bieżąco śledzić, co dzieje się w domu w czasie twojej nieobecności. Szansę na stały podgląd Twojego mieszkania da ci niewielka kamera wifi. Tego typu kamera jest wyposażona w złącze WIFI, które współpracuje z każdym telefonem obsługiwanym przez system Android.
Niewielka kamera pozwala odzyskać spokój wewnętrzny oraz zapewnić bezpieczeństwo domownikom i przedmiotom. Jest to szczególnie istotne, jeśli podczas naszej nieobecności pracuje u nas pani sprzątająca, opiekunka do dziecka, ogrodnik czy monter. Działanie takiego systemu jest banalnie proste i wymaga wyłącznie stałego połączenia z internetem. Kamera WIFI obsługiwana jest przy pomocy wygodnej aplikacji, którą instaluje się na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Dzięki temu obraz można oglądać zarówno na smartfonie, jak i na tablecie.
telefon z androidem
monitoring wifi

Jaką kamerę WIFI na Android wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz kamery w różnych wzorach oraz rozmiarach. Bez problemu dopasujesz wielkość sprzętu do swoich potrzeb. Dysponujemy modelami, które można zamontować w różnorodnych miejscach oraz pozycjach, na stałe lub tylko na krótki czas. Ich instalacja oraz konfiguracja nie powinna sprawić nikomu problemów. Kamera może być postawiona na półce, czy biurku, a także przywieszona na ścianie, dzięki uchwytowi dołączonemu do zestawu, wraz z kołkami montażowymi oraz przewodem LAN. Zasięg WIFI sprzętu jest na tyle duży, z powodzeniem możemy korzystać z aplikacji z systemem Android w sąsiednich pokojach.

Jak dobrać model kamery wifi?

Dobierając konkretny model, warto pomyśleć o przeznaczeniu naszej kamery. Jeśli może być ona widoczna, nie warto skupić się na najmniejszych modelach. Lepiej wybrać te o najlepszych parametrach nagrywania, najszerszym kącie oraz wysokiej jakości wykonania. Dla wielu osób istotny jest również design wpasowujący się w wygląd pomieszczenia. Pamiętajmy, że kamera WIFI może być odbierana jako intruz w otoczeniu, dlatego ze względu na psychologiczne czynniki, lepiej, aby jak najmniej rzucała się w oczy, nawet jeśli pracownicy wiedzą o jej istnieniu. Pomoże w tym neutralny kolor kamery oraz odpowiednie umieszczenie.
My polecamy naszą najnowszą kamerę wifi Xblitz Force! Jest to kamera wifi nagrywająca w formacie HD która doskonale sprawdzi się do monitoringu domu z zewnątrz jak i wewnątrz.

Gdzie sprawdzi się kamera WIFI Android?

Kamera WIFI z obsługą przez Android to sposób na monitorowanie dopasowany do każdej sytuacji. Jej zasięg może objąć nawet całe pomieszczenie, co powoduje, że jest to znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż inwestowanie w wiele montowanych na stałe kamer. Położenie urządzenia można dowolnie zmieniać, dzięki czemu nie muszą monitorować tylko jednego pomieszczenia. Kamera jest na tyle uniwersalna, że można korzystać z niej w różnych warunkach oraz w różnych celach. Z powodzeniem może służyć jako urządzenie ułatwiające rodzicom opiekę nad dzieckiem. Dzięki niej mogą stale obserwować śpiącego lub bawiącego się malucha, bez konieczności zaglądania co chwila do jego pokoju.

Gdzie zamontować kamerę wifi?

Kamera WIFI z aplikacją obsługiwaną przez system Android idealnie nada się także jako wsparcie do opieki nad osobami starszymi oraz zwierzętami. Można umieścić ją wewnątrz pomieszczenia, ale również na zewnątrz domu, w ogrodzie lub w garażu. W ten sposób może ona stale monitorować wejście do naszego mieszkania, bramę, cenny samochód lub inne rzeczy składowane obok niego, które nie mieszczą się w domu. Kamera na zewnątrz pozwoli również podglądać bawiące się na podwórku dzieci lub sprawdzić, czy nie wszedł do nas jakiś nieproszony gość.

Kamera z podglądem na Androidzie inwestycją na lata!

Kamera wyposażona w WIFI, pozwalająca oglądać co dzieje się w naszym domu! Za pomocą aplikacji na smartfonie z systemem Android to rozwiązanie, dzięki któremu można cieszyć się bezpieczeństwem w domu przez wiele lat. Daje komfort oraz znacznie ułatwia opiekę nad maluchami, zwierzętami, czy osobami starszymi. Można dowolnie zmieniać jej lokalizację, dzięki czemu staje się bardzo uniwersalnym urządzeniem. My polecamy szczególnie modele XBLITZ ISEE P2P IP/WIFI NIANIA oraz KAMERA IP XBLITZ READY. Sprawdź sam, jak dużo bardziej bezpieczny stanie się Twój dom z kamerami Xblitz!
kamera wifi kontrolowana z telefonu