Kamera samochodowa / video rejestrator jazdy- jak wybrać?

Wybór tak ważnego urządzenia jak kamera samochodowa to poważna sprawa. Warto w takiej sytuacji zdać się na specjalistów od wideorejestratorów jazdy.

Profesjonalna kamera samochodowa?

Profesjonalna kamera samochodowa - Na co zwrócić uwagę?

Kamera samochodowa to małych rozmiarów wideorejestrator przeznaczony do monitorowania sytuacji na drodze w czasie prowadzenia auta. Najważniejszą sprawą na którą należy zwrócić uwagę wybierając rejestrator jazdy to jego rozdzielczość i kąt widzenia. Dzięki wysokiej rozdzielczości łatwiej nam będzie zauważyć szczegóły takie jak numery tablic rejestracyjnych. Obecnie kupowanie kamer samochodowych o rozdzielczości niższej niż HD nie ma większego sensu. Najlepszym wyborem są wideorejestratory umożliwiające nagrywanie w standardzie FULL HD czyli 1080p. Jeżeli zaś chodzi o kąt widzenia to tym większy tym lepiej. Kąt widzenia odpowiada bowiem za to jaki wycinek drogi będziemy rejestrować. Ma to szczególnie istotne znaczenie kiedy interesujące nas zdarzenie drogowe ma miejsce na przeciwnym pasie ruchu. Rozsądny kąt to około 140 stopni, jednak najlepsze kamery samochodowe posiadać mogą kąt widzenia sięgający nawet 170 stopni, co jest wynikiem podobnym do tego który oferuje nam nasze własne oko. Ciekawym wyborem są też widoerejestratory jazdy posiadające funkcję kamery cofania. Kamera cofania lub kamera wsteczna pozwala nagrywać nie tylko to co dzieje się przed samochodem, ale też to co za nim. Ma to szczególne znaczenie w przypadku gdy inny uczestnik ruchu uderzy w tył twojego pojazdu. Kamera cofania, jak sama nazwa skazuje przydaje się w czasie cofania lub parkowania. Kamery samochodowe to sprzymierzeniec dla każdego kierowcy.
Cena kamery samochodowej

Kamery samochodowe - Jak wybrać dobrą? Zaufaj marce Xblitz!

Aby mieć pewność, że kamera samochodowa Cię nie zawiedzie musisz kupić sprzęt dobrej jakości. Problem polega na tym jak odróżnić urządzenie porządne od tego gorszej jakości. Dla laika najlepszym wyznacznikiem jest cena. Logicznym wydaje się, że wideorejestrator droższy będzie z założenia lepszy. Niestety ta droga rozumowania nie zawsze okazuje się prawdziwa, gdyż nie brakuje naciągaczy. A co gorsza, logika ta każe odrzucić tańszą okazję, jako podejrzaną i potencjalnie gorszej jakości.
Skoro nie ceną to czym się kierować? Dobrym wyborem jest zwrócenie uwagi na parametry. Te od razu pozwalają poznać z jakim urządzeniem mamy do czynienia. Niestety tutaj także pojawia się haczyk. Nie rzadko parametry kamer samochodowych są „naciągane” a obraz nagrany w podobno tej samej rozdzielczości mocno się od siebie różni pomiędzy różnymi modelami. Pewniejsze wydaje się zwrócenie uwagi na chipset, optykę czy matrycę zastosowaną w kamerze.  Poprawna analiza tych parametrów niestety wymaga specjalistycznej wiedzy, w końcu nie każdy wie co to są superkondensatory w wideorejestratorze Xblitz Trust.
Dobrym posunięciem jest zwrócenie uwagi na producenta sprzętu. Xblitz to polska marka o znanej jakości widoeorejestratorów. Wybierając kamerę samochodową Xblitz masz pewność wyboru możliwie najlepszej jakości w przedziale cenowym.
Dla tych najbardziej wymagających użytkowników Xblitz przygotował serie profesjonalnych rejestratorów drogowych oznaczonych literą P.
Do tej rodziny zaliczają się kamery P100, P500, P600 i nowość w naszej ofercie Xblitz P1000 Truck przeznaczony dla zawodowych kierowców samochodów dostawczych i ciężarówek.

KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ X5 WI-FI!

Sprawdź kamerę którą polecamy!
Kamera samochodowa Xblitz X5 to nowość na rynku, bardzo dobra jakość nagrania oraz zdjęć, niewielkie wymiary i doskonała jakość wykonania sprawiają, że nie ma ona konkurencji w swojej klasie cenowej! Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i eleganckie aluminiowe wykończenia. Niezawodna i dopracowana, bardzo prosta obsługa, a zarazem zaawansowane funkcje takie jak tryb monitorowania parkingu, soczewka 140 stopni, nagrywanie cykliczne czy rozdzielczość obrazu.

Gdzie kupić oryginalną kamerę samochodową marki Xblitz

 Decydując się na kupno kamery samochodowej warto wybrać zaufanego sprzedawcę. Wychodząc na przeciw potrzebie bezpieczeństwa podczas Państwa zakupów stworzyliśmy listę zaufanych miejsc w których można kupić nasze produkty.
Listę tą znajdziecie w zakładce GDZIE KUPIĆ? . Ponadto każdy produkt na swojej stronie posiada przycisk „kup teraz” który odnosi do renomowanego przez nas sklepu internetowego który oferuje ów produkt.
Wybierając polecanych przez nas sprzedawców macie Państwo pewność, że kamera samochodowa którą kupicie będzie oryginalnym produktem marki Xblitz. Wideorejestratory Xblitz to pewność najwyższej jakości w rozsądnej cenie gwarantowanej przez polską firmę!

Kliknij TUTAJ i sprawdź wszystkie nasze kamery samochodowe!

Zalety kamer samochodowych - Czyli po co mi wideorejestrator

Kamera samochodowa to niezwykle pomocny sprzymierzeniec w trakcie prowadzenia różnego typu pojazdu. Dzięki zainstalowaniu wideorejestratora jazdy w samochodzie zyskujecie możliwość rejestrowania wszystkiego tego co dzieje się przed autem, a w przypadku zestawów z kamerą cofania, także za samochodem. W ten sposób w razie zdarzenia drogowego dysponujecie zapisem wideo zajścia. Takie nagranie może być niezwykle przydatne w celu udowodnienia swojej niewinności w przypadku wypadku samochodowego i umożliwi łatwiejsze egzekwowanie potencjalnego odszkodowania za poniesione szkody.
Nasi specjaliści zalecają korzystanie z kamery samochodowej w każdym pojeździe, gdyż ruch uliczny jest zawsze nieprzewidywalny i zaskoczyć może nawet najwytrawniejszego kierowcę.  Kupując rejestrator jazdy Xblitz znacząco zwiększasz swoje bezpieczeństwo! Przynajmniej chodzi o postępowanie związane z, odpukać, ewentualnym incydentem drogowym z twoim udziałem.

Kamera samochodowa – Niezbędna w każdej sytuacji

 Nagrania uzyskane dzięki stosowaniu video rejestratorów Xblitz posłużą nie tylko jako niezbity dowód, świadczący o naszej niewinności. Nie rzadko droga okazuje się miejscem niezwykle zabawnych sytuacji, które możesz uchwycić i zapisać dzięki kamerze samochodowej, by móc podzielić się śmiesznym nagraniem z przyjaciółmi. Wiele tras zapewnia zapierające  dech w piersiach doznania wizualne dzięki spektakularnym widokom. Nie raz pewnie miałeś przyjemność jechać pośród spektakularnych krajobrazów podziwiając splendor natury czy majestat ludzkiej ręki w postaci imponujących budowli i cudów architektury. Kamera samochodowa to najlepsza odpowiedź na potrzebę zapamiętania tych widoków.
Sprawdź kamery samochodowe Xblitz i ciesz się każdą minutą jazdy! (PAMIĘTAJ, BY ZABEZPIECZYĆ PLIK WIDEO KTÓRY CHCESZ ZACHOWAĆ!)
Samochód