Gazele Biznesu!

Xblitz z nagrodą gazeli biznesu 2021

Po raz kolejny w tym roku ogłaszamy dobrą nowinę — zostaliśmy odznaczeni w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu 2021.

Czym są Gazele Biznesu?

To najstarszy, a przy tym najbardziej popularny ranking dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Organizowany jest nieprzerwanie od 2000 roku, realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Plebiscyt opiera się na obiektywnych kryteriach, takich jak sprawozdania finansowe, a udział w rankingu jest całkowicie bezpłatny. Wyróżnienie w tak ważnym plebiscycie oznacza, że firma należy do elity wśród małych i średnich przedsiębiorstw, a ponadto dynamicznie się rozwija i jest rozpoznawalna.

Gazele po raz kolejny

Firma KGK trade, będąca właścicielem marki Xblitz, w 2021 roku została wyróżniona w rankingu Gazele Biznesu już po raz czwarty. Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny zostaliśmy dostrzeżeni w świecie przedsiębiorców. Wyróżnienie świadczy bowiem o ciągłym rozwoju naszej firmy oraz zaufaniu ze strony klientów.

Ze swojej strony obiecujemy — nie osiądziemy na laurach! Będziemy w dalszym ciągu pracować nad produktami marki Xblitz, aby były jeszcze lepsze i dużo bardziej funkcjonalne. Naszą misją jest poprawa bezpieczeństwa na drogach i w tym duchu tworzymy wszystkie nasze wideorejestratory, alkomaty czy radia samochodowe. Marka Xblitz to także cała gama innych produktów, rozpoczynając od kamer IP, przez nianie elektroniczne aż po sprzęt audio. Pragniemy czynić życie naszych klientów jeszcze łatwiejszym i wygodniejszym.

Dziękujemy za Wasze dotychczasowe zaufanie!
Zespół Xblitz

Xblitz