[XBLITZ GO]

Kamera samochodowa Xblitz GO

Rejestrator trasy, kamera samochodowa (tzw. czarna skrzynka) renomowanej marki Xblitz pozwoli Ci na spokojną i bezpieczną podróż. Nie zaskoczą Cię już żadne nieprzewidziane sytuacje na drodze. Niezbędna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy, do bezpiecznego poruszania się po mieście.

PLN 359.00
Tax included
Quantity

You can order: 3 quantity of this product

Kamera samochodowa? Wybierz nowy model Xblitz GO SE!

Kamera samochodowa XBLITZ GO se to następca bestsellerowego modelu Xblitz GO. Szukając najlepszego wideorejestratora Twoją uwagę powinien przykuć model GO SE. Jest świetny zarówno do codziennej jazdy do pracy jak i do zastosowań profesjonalnych.
Teraz nowy Sensor SONY IMX 323 oraz znacznie lepszy Chipset NTK 96658. Sprawdź co może ci zaoferować rejestrator trasy Xblitz GO SE

Kamera samochodowa Xblitz GO Doskonały wybór w swojej klasie

Rejestrator trasy, kamera samochodowa (tzw. czarna skrzynka) renomowanej marki Xblitz pozwoli Ci na spokojną i bezpieczną podróż. Nie zaskoczą Cię już żadne nieprzewidziane sytuacje na drodze. Niezbędna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy, do bezpiecznego poruszania się po mieście.

Kilka powodów dlaczego warto posiadać kamerę samochodową

  • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
  • szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
  • brak świadków nie jest już problemem
  • wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
  • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców
  • możliwość nagrania nieprzewidzianych zdarzeń

Kamera samochodowa: model Xblitz GO to nowość na rynku, bardzo dobra jakość nagrania oraz zdjęć, niewielkie wymiary i doskonała jakość wykonania sprawiają, że nie ma ona konkurencji w swojej klasie cenowej! Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i eleganckie aluminiowe wykończenia. Niezawodna i dopracowana, bardzo prosta obsługa, a zarazem zaawansowane funkcje takie jak tryb monitorowania parkingu, szerokokątna soczewka 170 stopni czy tryb rejestracji obrazu 720p 60fps

Kamera samochodowa Xblitz GO – Dokładny opis funkcji 

Wysoka rozdzielczość obrazu wideo – FULL HD 1920x1080p przy 30 klatkach/sek, zarejestrowany obraz można wygodnie odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu

Tryb nagrywania 60 klatek/sekundę – bardzo płynny obraz przy rejestracji w HD 720p w trybie 60fps, przydatny przy nagrywaniu szybkich, dynamicznych ujęć. W ciągu 1 sekundy rejestrowanych jest 60 klatek („ruchomych zdjęć”) zamiast standardowych 30, dzięki czemu taki film może być odtwarzany później w zwolnionym tempie zachowując płynność (brak efektu „szarpania” podczas odtwarzania w zwolnieniu filmów nagranych w 30 klatkach/sekundę).

Wysoka rozdzielczość zdjęć – zdjęcia można wykona w rozdzielczości nawet do 16Mpx, co pozwoli na dowolne ich wykorzystanie (wydruk, analiza zdarzenia, odczyt tablic rejestracyjnych, znaków drogowych itp.) Maksymalna rozdzielczość zdjęcia to 4608x3456p.

Funkcja HDR (High Dynamic Range Image) – pozwala na rejestrację obrazów o zakresie jasności (luminancji), porównywalnej do zakresu jasności widzianego przez człowieka.

Fotografowanie w trybie samowyzwalacza – opóźnienie 2s / 5s / 10s

Tryb fotografowania w serii – pojedyncze zdjęcia lub w serii po 3 zdjęcia w odstępach 1 sekundowych

Funkcja WDR (Wide Dynamic Range) – dzięki użyciu odpowiednich algorytmów do analizy naświetlenia obrazu oraz na dynamicznej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli rejestrowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych elementów. Dzięki temu kamera samochodowa Xblitz Go ma możliwość dokładnej rejestracji sceny mimo dużego kontrastu.

Format plików wideo MOV H264 – zaawansowany system kodowania wideo zachowujący wysoką jakość nagrań przy dużej kompresji pliku

Soczewka szerokokątna – kąt widzenia to aż 170 stopni pozwala na zarejestrowanie szerszej perspektywy przed maską pojazdu, szklana soczewka zapewnia doskonałą jakość obrazu

Tryb nocny diody IR – kamera samochodowa Xblitz Go posiada tryb do jazdy (rejestracji) w nocy lub przy niskim poziomie światła

Wideorejestrator Xblitz GO – Zaskoczy Cię funkcjonalnością

Złącze zasilania wbudowane w uchwyt – kamera samochodowa posiada niezwykle wygodny system mocowania do szyby pojazdu. Mocna przyssawka pozwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie. Dodatkowo uchwyt został zaopatrzony w złącze mini USB zasilające kamerę. Pozwala to na trwałe podłączenie zasilania do uchwyty zamiast bezpośrednio do kamery. Dlatego wysiadając z auta można błyskawicznie wypiąć rejestrator z uchwytu jedną ręką, bez konieczności odpinania wtyczki zasilania.

Wbudowany mikrofon – bardzo czuły, rejestruje dźwięk wewnątrz auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku

Wbudowany głośnik – sygnalizacja dźwiękowa wciskanych klawiszy, odtwarzanie zarejestrowanych filmów z dźwiękiem

Typ obsługiwanych kart pamięci – Trans Flash czyli popularne karty micro SD stosowane także w telefonach komórkowych. Zaleca się używanie kart klasy 10, maksymalna obsługiwana pojemność to aż 64GB.

Detekcja ruchu – kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

Automatyczny start nagrywania – kamera samochodowa uruchamia się automatycznie i zaczyna nagrywać w momencie włączenia zapłonu auta, oraz automatycznie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem). Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, oraz gniazdo zapalniczki musi być pod napięciem w momencie włączonego zapłonu.

Wbudowana bateria – zastosowana bateria wewnętrzna (niewymienna) posiada niewielką pojemność, służy ona do zapewnienia zasilania przez kilka minut po wyłączeniu zapłonu.

G-sensor – jest to czujnik grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator automatycznie zabezpieczy nagrywany aktualnie plik, aby nie został on nadpisany lub przypadkowo usunięty.

Funkcja SOS – automatyczne zabezpieczanie aktualnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem lub przypadkowym usunięciem, uruchamiane poprzez naciśnięcie odpowiedniego klawisza.

Tryb monitorowania parkingu – kamera samochodowa Xblitz Go w stanie czuwania w zaparkowanym aucie, w momencie wykrycia uderzenia (regulowana czułość) kamera zaczyna nagrywać.

Zoom cyfrowy – 4-krotne cyfrowe zbliżenie obrazu podczas nagrywania.

Materiały – wysokiej jakości, trwałe i odporne tworzywo sztuczne, metalowe wstawki, aluminiowe wykończenie.

Chipset – Urządzenie zostało wyposażone w chipset Novatek NTK96650

DANE TECHNICZNE

Kamera samochodowa Xblitz GO

Rozdzielczość WIDEO 1920x1080p 30kl/s

1280x720p 60kl/s

1280x720p 30kl/s

Rozdzielczość PHOTO maksymalnie 16M (4608x3456p)
Format plików wideo MOV H.264
Rozmiar wyświetlacza 2.0 cale
Soczewka, optyka kąt 170 stopni, szklana
Tryb nocny TAK, 8xdiody IR
Wbudowany mikrofon TAK, nagrywanie z dźwiękiem
Wbudowany głośnik TAK
Długość plików wideo 1 / 3 / 5 / 10 minut
Typ obsługiwanych kart pamięci micro SD / 64 GB max
Maksymalny czas rejestracji na karcie pamięci 64 GB z włączonym nagrywaniem dźwięku 1920x1080p 30kl/s – 10 godz

1280x720p 60kl/s – 10 godz

1280x720p 30kl/s – 18 godz

768x480p 30kl/s – 32 godz

640x480p 30kl/s – 32 godz

Gniazda, złącza micro SD / mini USB / AV OUT / mini HDMI / mini USB w uchwycie
Detektor ruchu TAK
Automatyczny start/stop nagrywania TAK
Język menu polish, english, french, spanish, portugese, german, italian, chinese, japan, russian, korean
Zasilanie bateria wbudowana / ładowarka samochodowa 12V-24V
G-sensor, czujnik grawitacyjny TAK
Tryb monitorowania parkingu TAK, regulowana czułość czujnika grawitacyjnego
Tryb WDR (Wide dynamic range) TAK (rejestracja video)
Zapis daty, godziny i nr rejestracyjnego auta na filmie TAK
Tryb oszczędzania energii, auto wyłączanie TAK 3 / 5 / 10 minut
Tryb automatycznego wygaszania ekranu TAK 3 / 5 / 10 minut
Ustawienia obrazu w trybie fotografowania Rozdzielczość, jakość, ostrość, balans bieli, kolor, ISO, ekspozycja
Stabilizacja obrazu TAK
HDR (High dynamic range) TAK (rejestracja zdjęć)
Wymiary (kamera bez uchwytu) 55 x 55 x 35 mm
Temperatura pracy -10 do +40 stopni

Urządzenie obsługuje format plików FAT32.
Zaleca się formatowanie kart pamięci używanych w urządzeniu do tego formatu!

Wszystkie nasze kamery nie posiadają trybu pamięci masowej oraz funkcji kamery internetowej.
Gniazdo USB służy jedynie do ładowania.

5903240792405

Specific References