[XBLITZ KINETIC BLACK]

Bezprzewodowy, bezbateryjny dzwonek do drzwi Xblitz Kinetic Black działający dzięki zmianie energii kinetycznej na mechaniczną – zapewnia bezproblemową obsługę (nie)oczekiwanych gości.

89,00 PLN
Bruttopreis
Menge

You can order: 3 quantity of this product

Dzwonek bezprzewodowy który nie potrzebuje baterii

Kinetyczny dzwonek bezprzewodowy  Xblitz Kinetik Black nie potrzebuje dodatkowego źródła zasilania. Dzięki przyciskowi kinetycznemu do zasilania dzwonka bezprzewodowego Xblitz Kinetic Black nie potrzebujesz kupować drogich i często rozładowujących się baterii. Wystarczy, że raz naciśniesz przycisk a, jak w dynamie, wytworzysz prąd niezbędny do działania urządzenia. Ta niezwykła technologia daje Ci pewność, że każde kliknięcie w dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic Black zakończy się przyjemnym dla ucha dźwiękiem dzwonka!

SIŁA ZASIĘGU
Kinetyka to nie jedyna potęga Xblitz Kinetic Black. Prawdziwa moc bezprzewodowego dzwonka do drzwi to jego zasięg działania, który na otwartej przestrzeni dochodzi do 100 metrów lub do 50 metrów w pomieszczeniach. Taki zasięg gwarantuje, że nawet posiadając długi podjazd nie będziesz mieć problemu z zasięgiem. Dodatkowo masz możliwość sparowania dzwonka z kilkoma przyciskami jednocześnie. Dzięki tej technologii nie będzie dla Ciebie problemem konieczność montowania kilku dzwonków na bramie wjazdowej, przy drzwiach i przy bocznym wejściu. Wystarczy Ci tylko jeden odbiornik dla wszystkich dzwonków bezprzewodowych Xblitz Kinetic Black jakie zamontujesz.

INTUICYJNA OBSŁUGA
Prostota instalacja i niemal natychmiastowa gotowość do pracy. Dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic Black jest zadziwiająco prosty w obsłudze. Trzy przyciski funkcyjne wystarczą, aby w pełni zarządzać dostępnymi ustawieniami urządzenia: wybrać jedną spośród 58 melodii dostosować poziom głośności dzwonka sparować odbiornik z jednym lub kilkoma nadajnikami.

MUZYKA WEWNĄTRZ DOMU
Masz dość przeciętnego „ding-dong” za każdym razem, gdy goście docierają pod Twoje drzwi?
Dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic Black jako sygnał dzwonka posiada aż 58 różnych dźwięków do wyboru, od wygrywanych melodii po klasyczne sygnały dźwiękowe pasujące do każdego wnętrza.

DANE TECHNICZNE

Dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic

Zasilanie: Odbiornik (dzwonek) podłączany do zwykłego gniazdka 220V, Nadajnik nie wymaga zasilania
Zasięg: do 100m na otwartej przestrzeni, do 50m w pomieszczeniach
Częstotliwość : 433MHz
Głośność: 60-80 dB
Klasa szczelności nadajnika: IP44
Wymiary dzwonka: 78mm x 86mm x 70mm
Wymiary przycisku: 42mm x 66mm x 19mm
Waga: 169g
Xblitz
5902479670881

Besondere Bestellnummern