[XBLITZ DG3-1]

CZUJNIK GAZU I CZADU XBLITZ DG3-1

Przedstawiamy czujnik czadu i gazu DG3-1 – Jest to detektor tlenku węgla oraz gazów łatwopalnych, obsługujący funkcję komunikatów głosowych, sterowany przez nowoczesny mikroprocesor, z wyświetlaczem informującym o stopniu stężenia gazu. Oprócz tlenku węgla, urządzenie jest w stanie wykryć obecność gazów łatwopalnych, takich jak: skroplony gaz ropopochodny, gaz ziemny, metan, itp.

119,00 PLN
Bruttopreis
Menge

You can order: 3 quantity of this product

Czujnik czadu i gazu DG3-1 -Pełna ochrona

Czujnik czadu i gazu Xblitz DG3-1 został zaprojektowany do wykrywania niskiego stężenia tlenku węgla oraz gazów łatwopalnych.
Przedstawiamy czujnik Xblitz CO / GAS Alarm DG3-1 – detektor czadu i gazu, obsługujący funkcję komunikatów głosowych, sterowany przez nowoczesny mikroprocesor, z wyświetlaczem informującym o stopniu stężenia gazu.
Oprócz tlenku węgla, urządzenie jest w stanie wykryć obecność gazów łatwopalnych, takich jak: skroplony gaz ropopochodny, gaz ziemny, metan, itp.

OCHRONA W KAŻDYM MIEJSCU

Czujnik czadu i gazu Xblitz DG3-1 to idealne rozwiązanie dla każdego domu, w którym istnieje potencjalne zagrożenie zatrucia gazem lub tlenkiem węgla. Pamiętaj jeżeli posiadasz kuchenkę gazową, piecyk gazowy, piecyk węglowy a nawet elektryczne grzejniki to pomimo zachowania wszelkich środków ostrożności możesz być narażony na zatrucie czadem lub gazem.

Model DG3-1 zasilany jest bezpośrednio z sieci z opcjonalnym portem na 9V akumulatorek (6F22). Czujnik posiada duży czytelny wyświetlacz LCD wskazujący aktualne stężenie gazów.

W przypadku wykrycia podwyższonego stężenia gazu lub czadu w powietrzu, wykrywacz automatycznie uruchamia alarm. Detektor jest wyposażony w dwa stabilne i niezawodne czujniki: elektrochemiczny czujnik do wykrywania tlenku węgla oraz katalityczny sensor do wykrywania gazów łatwopalnych.
Detektor obsługuje funkcję komunikatów głosowych oraz posiada wbudowaną kontrolę stanu czujnika. W dowolnym momencie możemy wywołać testowy alarm – sprawdzając profilaktycznie stan urządzenia.

Czad to poważne zagrożenie!

Zatrucia czadem (tlenkiem węgla) w Polsce nadal stanowi olbrzymie zagrożenie dla ludzi. Dane udostępnione przez straż pożarną wskazują na to, że w ostatnich latach coraz więcej osób ponosi śmierć w wyniku zaczadzenia. W okresie zimowym 2015/2016 zmarło z tego powodu 50 osób a w okresie grzewczym 2017/2018 śmierć w wyniku zatrucia poniosło już aż 71 osób. Przy czym w tym czasie 2659 ludzi zostało dotkniętych skutkami zatrucia czadem.

Chroń siebie i swoich bliskich czujnik czadu i gazu Xblitz DG3-1 może uratować wasze zdrowie i życie!

Nie wiesz czym jest tlenek węgla (czad)?  Przeczytaj TUTAJ

DANE TECHNICZNE

Czujnik gazu i czadu Xblitz DG3-1

Zasilanie sieciowe: AC 90V-240V 50-60Hz
Zasilanie dodatkowe: akumulatorek 9V (6F22) (opcjonalnie)
Zakres temperatury: 0 – 50˚C
Wilgotność: 10% – 95%
Zakres poziomów alarmowych:
tlenek węgla: 50–999 PPM
gaz łatwopalny: 6-20% LEL (3000–10000 PPM; ±500PPM)
Alarm: komunikat głosowy i alarm dźwiękowy
Wymiary: 112*73*42mm
Xblitz
5902479670836

Besondere Bestellnummern