[XBLITZ SL5 FLASH]

Selfie Stick XBLITZ SL5 FLASH

Selfie stick Xblitz SL5 Flash pozwoli Ci na nowo odkryć przyjemność robienia sobie selfie! Wypróbuj nowy, teleskopowy kijek selfie z modułową lampą flash i oświetleniem LED. Kijek obsługuje nowoczesną technologię Bluetooth 4.2 pozwalającą na dziecinie łatwe sparowanie urządzenia z Twoim smartfonem.

49,99 PLN
Bruttopreis
Menge

You can order: 3 quantity of this product

[SELFIE STICK XBLITZ SL5 FLASH]

Dzięki kijkowi do selfie  Xblitz SL5 Flash odkryjesz nową jakość swoich zdjęć!
Selfie stick Xblitz SL5 Flash to stylowy design, który zachwyci ciebie i twoich znajomych. Zabłyśnij dzięki modułowej lampie Flash z montowanym magnetycznie uchwytem. Teleskopowe ramię naszego kijka do selfie powoli ci wygodnie uchwycić każdy najważniejszy moment! Zabierz swój kijek selfie na każdy wypad! Jego kompaktowy rozmiar umożliwi ci bezproblemowe zapakowanie go na każdy wyjazd i imprezę, a wysoka jakość materiałów sprawi, że będziesz się nim cieszył przez długi czas!

[KIJEK DO SELFIE Z MOCĄ GWIAZDY!]

Kijek do selfie Xblitz SL5 Flash posiada modułową lampę LED z magnetycznym uchwytem!
Największym atutem naszego urządzenia jest modułowa lampa LED, która pracuje w dwóch trybach świecenia i może być zamontowana bezpośrednio na kijku jak i na każdym metalowym elemencie takim jak na przykład framuga drzwi, lodówka, czy karoseria samochodu. Zawsze też możesz po prostu trzymać moduł flash w ręce! Poczuj wolność oświetlania scenerii swoich najlepszych zdjęć i selfie!

[UCHWYĆ CHWILĘ]

Dzięki selfie stick`owi Xblitz SL5 Flash fotografia mobilna wchodzi na zupełnie nowy poziom. Twórz ujęcia, które wcześniej były nie możliwe do wykonania. Kijek do selfie zapewni Ci  dodatkowy zasięg i oświetlenie, co pozwoli Ci odkryć zupełnie nowe kompozycje, które wprawią w zachwyt twoich znajomych i fanów z Facebooka czy Instagrama.

[ACH! SELFIE]

Na kanapie, na plaży, w samochodzie, czy na imprezie. KOCHAMY ROBIĆ SELFIE!
Z selfiestick’iem  Xblitz SL5 Flash nic Cię nie ogranicza! Zamontuj telefon, rób zdjęcia i dziel się nimi ze światem. Z  Xblitz SL5 Flash robienie selfie staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Uwiecznij każdą szczęśliwą chwilę, czy to za dnia, czy nocą.

[TELESKOPOWE RAMIĘ]

Teleskopowe ramię kijka selfie Xblitz SL5 Flash – wykonane jest z wytrzymałych stopów aluminium. Rozciągnięte do końca osiąga maksymalną długość 66 cm. Złożone i przygotowane do transportu zajmuje zaledwie 19,6 cm. Pozwala Ci to na super wygodne dostosowanie odległości smartphone`a tak, aby móc uchwycić w ujęciu wszystko to, co ważne!

DANE TECHNICZNE

Selfie stick model Xblitz SL5 FLASH

Bluetooth: 4.2
Długość po rozłożeniu: 66 cm
Długość po złożeniu: 17 cm
Szerokość uchwytu: 30 mm
Uchwyt na telefon: Tak
Minimalny rozstaw uchwytu: 55 mm
Maksymalny rozstaw uchwytu: 87 mm
Bateria w kijku: CR1620
Bateria w module FLASH: FLASH: Lit-Jon 5V
Temperatura przechowywania: 10 ~ 50°C
Waga: 152 g
Zestaw zawiera: Kijek do selfie Xblitz SL5 Flash, instrukcja obsługi

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

Xblitz
5902479671253

Besondere Bestellnummern