[XBLITZ ENERGY 10 000 MAH]

ENERGY POWERBANK XBLITZ 10000MAH

Energy powerbank to zewnętrzne, mobilne źródło energii, które na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o problemach z rozładowanym sprzętem telefonem/tabletem/smartfonem/aparatem/kamerą!

49,00 PLN
Bruttopreis
Menge

You can order: 3 quantity of this product

Niezawodny power bank marki Xblitz

Powerbank to urządzenie, bez którego trudno jest się współcześnie obyć. Szczególnie właściciele smartfonów, które posiadają duże, prądożerne wyświetlacze, muszą posiadać przy sobie odpowiednie źródło prądu. Takie, które pozwoli na dostęp do telefonu przez cały czas. Osoby mobilne nie zawsze jednak mają pewność, że uda im się znaleźć wolne gniazdko w kawiarni, na stacji benzynowej, na dworcu lub lotnisku. Aby nie musieć obawiać się, że stracimy kontakt z bliskimi, klientami czy współpracownikami, niezbędne jest wyposażenie się w powerbank. Tylko takie rozwiązanie da pewność, że nie utracimy kontaktu ze światem w najmniej odpowiednim momencie.

ENERGY POWERBANK XBLITZ 10000mAh

Energy Powerbank to zewnętrzne, mobilne źródło energii, które na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o problemach z rozładowanym sprzętem telefonem/tabletem/smartfonem/aparatem/kamerą! Dla wszystkich zapobiegliwych, dbających o dostępność i komfort, którzy nie zawsze zwyczajne gniazdko maja pod ręką. Dodatkowo 2x usb pozwala na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie! Dzięki temu rozwiązaniu wystarczy ci jeden power bank  aby móc naładować jednocześnie aż dwa, niezależne urządzenia. Spełnia to szczególnie przydatną funkcje kiedy znajomemu także rozładowuje się telefon.

Energy Powerbank Xblitz 10 000 mAh to uniwersalne źródło zasilania, które przyda się każdemu użytkownikowi współczesnej elektroniki użytkowej!

Aż 10000mAh!

Olbrzymia pojemność aż 10000mAh pozwala na naładowanie smartphone wyposażonego w baterie 2000mAh nawet 5 razy!
Taki zapas energii pozwoli Ci korzystać z telefonu przez kilka dni bez dostępu do ładowarki! Możesz też naładować kilka urządzeń swoich i swoich znajomych w czasie wyprawy na ryby czy w góry bez ryzyka, że brak prądu popsuje wam zabawę.
Przede wszystkim to jednak bezpieczeństwo, że gdy będziesz potrzebował gdzieś zadzwonić to powerbank Xblitz pozwoli Ci na to nawet gdy zapomnisz o wcześniejszym naładowaniu telefonu komórkowego.

Energy Power bank pozwala na:

– Mobilne ładowanie w każdym miejscu, o każdej porze

– Możliwość zastąpienia baterii

– Niezawodny podczas długich podróży bez możliwości podładowania telefonu lub innego sprzętu

– 2x usb pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń

– Pojemność 10000 mAh pozwala na kilka ładowań urządzenia.

Powerbank dla każdego!

Nasz power bank to coś, co powinien mieć absolutnie każdy, kto nie wyobraża sobie przerw w dostępie do mediów społecznościowych oraz braku stałego kontaktu z rodziną, szefem, przyjaciółmi lub współpracownikami. Wybór Energy power bank Xblitz to gwarancja wysokiej jakości, trwałości oraz wytrzymałości urządzeń w cenie dostępnej dla każdego prawdziwego pasjonaty elektroniki!

DANE TECHNICZNE

Powerbank Xblitz Energy 10000 mAh

Pojemność : 10000mAh
Baterie : litowo polimerowe
Wejście : microUSB, 5V ,1A
Wyjście: USB x2,5V – 1A ,5V – 2.1A
Rozmiary: 146×76.5×14.5 mm
ilość cykli ładowania: ok.500
zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przeciwko przeładowaniu, przeciwko nadmiernemu rozładowaniu
Xblitz
5902479670058

Besondere Bestellnummern