[copy of XBLITZ SPIRIT]

ALKOMAT ELEKTRONICZNY XBLITZ SPIRIT

Alkomat elektroniczny to pewność i dokładność pomiaru zagwarantowana przez najwyższą jakość podzespołów. Rok darmowej kalibracji i zestaw akcesoriów pozwalających na natychmiastowe użycie alkomatu od razu po zakupie! Teraz już zawsze będziesz mieć pewność czy już możesz kierować samochodem.

119,00 PLN
Bruttopreis
Menge

You can order: 3 quantity of this product

[ALKOMAT ELEKTRONICZNY XBLITZ SPIRIT]

Alkomat elektroniczny Xblitz Spirit zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i pewności, gdy zadasz sobie pytanie: „Czy mogę prowadzić samochód”. Wysoka jakość wykonania wraz z ROKIEM DARMOWEJ KALIBRACJI alkomatu gwarantuje znacznie większą pewność prawidłowego wyniku pomiaru niż darmowy alkomat online, który oblicza wynik na podstawie nieprecyzyjnych algorytmów i małej ilości danych. Osobisty alkomat elektroniczny Xblitz Spirit jest wyposażony w zestaw 5 ustników pozwalających na higieniczną i wygodną obsługę urządzenia. A dodane w zestawie dwie baterie 1,5V dają Ci możliwość użycia alkomatu od razu po zakupie!

[BEZPIECZEŃSTWO]

Xblitz Spirit to alkomat elektroniczny dla osób szukających urządzenia o wysokiej dokładności pomiaru. Obudowa tego alkomatu opracowana została na bazie przyjemnych w dotyku, wytrzymałych tworzyw sztucznych. Za połyskującym panelem znajduje się wyraźny i czytelny wyświetlacz wskazujący stężenie alkoholu oraz kontrolka statusu urządzenia.

[DOKŁADNOŚĆ POMIARU]

Alkomat elektroniczny Xblitz Spirit gwarantuje wysoką dokładność każdego pomiaru. Dzięki zastosowaniu do budowy urządzenia tylko wysokiej jakości komponentów możesz mieć pewność wysokiej dokładności pomiaru w każdej sytuacji.

[WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA]

Alkomat został wykonany na bazie znakomitej jakości tworzyw sztucznych z połyskującym panelem przednim. Projektowi urządzenia kierowała dbałość o uzyskanie jak najlepszej jakości podzespołów.

[BEZPŁATNA KALIBRACJA]

Każdy alkomat elektroniczny Xblitz Spirit objęty jest rocznym pakietem bezpłatnych kalibracji w serwisie Xblitz. Okresowe kalibracje pozwalają na utrzymanie prawidłowego pomiaru przez urządzenie. Każdy użytkownik alkomatu Xblitz Spirit w okresie gwarancji może dokonywać bezpłatnych kalibracji urządzenia w serwisie Xblitz.

[PROSTA OBSŁUGA]

Xblitz Spirit jest bardzo poręczny i co ważne dziecinnie prosty w obsłudze. Alkomat elektroniczny po przytrzymaniu przycisku „POWER ON” po 40 sekundach jest gotowy do przeprowadzenia pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

[KONTROLKA STATUSU]

Kontrolki statusu w czytelny sposób sygnalizują gotowość alkomatu do działania oraz odpowiadają za alarmy urządzenia.

[WYŚWIETLACZ]

Bardzo wyraźny wyświetlacz alkomatu każdorazowo podaje ilość wykonanych już testów, czas nagrzewania sensora, komunikaty i wynik badania.

[BATERIE I USTNIKI W ZESTAWIE]

Xblitz Spirit to więcej niż sam alkomat elektroniczny. Zestaw zawiera wszelkie niezbędne akcesoria, które zapewnią bezproblemowe użytkowanie.
Dzięki dołączonym do zestawu bateriom możesz przystąpić do badania od razu po odpakowaniu produktu. 5 dodatkowych ustników w zestawie gwarantuje wygodę i higienę przeprowadzanych testów.

DANE TECHNICZNE

Alkomat elektroniczny Xblitz Spirit

Sensor: Zaawansowany sensor półprzewodnikowy
Dokładność: +- 0.008% BAC
Zakres detekcji: 0.00 ~ 2.00‰ Promila
Czas rozgrzania: 40 sekund
Dopuszczalna wilgotność: < 93%
Temperatura pracy: 0 ~ 50°C
Temperatura przechowywania: 0 ~ 50°C
Kalibracja: Zalecane raz na 6 miesięcy (lub 500 pomiarów)
Wymiary: 123mm x 44mm x 19mm (bez ustnika)
Waga: 95g (z bateriami i ustnikiem)
Zasilanie: 2x 1,5V AA bateria alkaliczna
Gwarancja: 5 lat
Zawartość zestawu: Alkomat Xblitz Spirit x1, baterie x1 kpl, ustniki x5, instrukcja obsługi x1

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTY PRODUKTU

INSTRUKCJA

Xblitz
5902479671239

Besondere Bestellnummern