[copy of XBLITZ ALCONTROL MINI]

ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY XBLITZ ALCONTROL Mini

Xblitz ALControl Mini jest wysoko precyzyjnym przenośny alkomatem elektrochemicznym, używanym do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu. Wystarczy założyć ustnik, nacisnąć przycisk zasilania i rozpocząć badanie w kilka sekund. Budowa urządzenia sprawia, że praca z nim jest przyjemna i wygodna, a czarne tło ekranu powoduje, że interfejs jest bardziej przejrzysty. Platynowe czujniki zastosowane w Xblitz ALControl Mini są produkcji koreańskiej dzięki czemu działają bezbłędnie.

249,00 PLN
Bruttopreis
Menge

You can order: 3 quantity of this product

[ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY XBLITZ ALCONTROL MINI]

Xblitz Alcontrol mini to zaskakująco precyzyjny, niewielki alkomat elektrochemiczny przeznaczony do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Wystarczy założyć ustnik, nacisnąć przycisk zasilania i rozpocząć badanie w kilka sekund. Budowa urządzenia sprawia, że praca z nim jest przyjemna i wygodna, a czarne tło ekranu powoduje, że interfejs jest bardziej przejrzysty. Platynowe sensory zastosowane w Xblitz ALControl Mini są produkcji koreańskiej dzięki czemu działają bezbłędnie.

[ALKOMAT KTÓRY DAJE PEWNOŚĆ]

Xblitz Alcontrol Mini to alkomat elektrochemiczny dla osób, które szukają niezawodnego sposobu na sprawdzenie czy mogą prowadzić auto. Xblitz Alcontrol Mini dzięki najwyższej jakości podzespołom gwarantuje pewność pomiaru. Obudowa urządzenia opracowana została na bazie przyjemnych w dotyku tworzyw sztucznych.

[PLATYNOWY SENSOR]

Alkomat wyposażony został w platynowy, elektrochemiczny sensor produkcji południowokoreańskiej, który cechuje się znacznie większą dokładnością pomiaru niż tradycyjne sensory półprzewodnikowe.

Zestaw zawiera

– Alkomat Xblitz ALControl Mini

– Instrukcję

– 3 ustniki

– 2x baterie alkaliczne 1.5V “AAA”

DANE TECHNICZNE

Alkomat elektrochemiczny ALCONTROL MINI

Dokładność pomiaru: 0.00 ~ 2.00mg/l BrAC / 0.00 ~ 4.00‰ Promile
Czas rozgrzewania urządzenia: 15 ~ 35 sekund
Czas reakcji: 3 ~ 22 sekund
Wymiary: 111mm x 35mm x 24mm
Waga: 51.1g, (73.7g z baterią)
Zasilanie: Dwie baterie alkaliczne 1.5V “AAA”
Temp. pracy: 5 C~ 40 C
Temp. przechowywania: 0 C ~ 40 C

5 LAT GWARANCJI!

GRATIS nieograniczona ilość kalibracji przez pierwsze 12 m-cy!

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

Xblitz
5902479670522

Besondere Bestellnummern