kamera samochodowa Xblitz P500

Profesjonalna kamera samochodowa Xblitz P500

Zachęcamy do zakupu kamery samochodowej z serii professional Xblitz P500, która od momentu wprowadzenia do oferty notuje wysoki wzrost popularności. Kamera samochodowa Xblitz P500 wyróżnia się unikalnym wyglądem, doskonałą jakością nagrań oraz nowatorskimi rozwiązaniami takimi jak: magnetyczny uchwyt wygodny w użytkowaniu, wbudowany jonizator powietrza, dodatkowe uchwyty w zestawie.

Kamera samochodowa Xblitz P500 Moc pozytywnych jonów w Twoim aucie!

Kamera samochodowa Xblitz P 500 to pierwszy rejestrator jazdy z wbudowanym jonizatorem poprawiającym jakość powietrza w Twoim samochodzie, a tym samym poprawiający komfort podróżowania.  Jako pierwszy rejestrator samochodowy dostępny na rynku Xblitz P500posiada także magnetyczne uchwyty. Mocowania do szyby pozwalające na szybkie i bezproblemowe wypięcie kamery i zabranie jej ze sobą wychodząc z auta. Ponadto, jak większość rejestratorów jazdy w tej klasie, zapewnia rozdzielczość nagrania Full HD.

Rewelacyjny sensor SONY IMX 323

Xblitz P500 jest wyposażony w nowoczesny sensor SONY IMX 323 pozwalający na nagrywanie znakomitego obrazu nawet w najtrudniejszych warunkach. Czuły i precyzyjny sensor gwarantuje, że kamera w niego wyposażona nie zawiedzie Cię nawet przy niekorzystnym oświetleniu drogi.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kamerze samochodowej Xblitz P500? KLIKNIJ TUTAJ!