Kijek selfie z lampą flash - Xblitz SL5

ACH SELFIE!

Z Xblitz SL5 robienie selfie staje się jeszcze prostsze. Na kanapie, na plaży, w samochodzie, czy na imprezie... kochamy robić selfie! Z selfiestick’iem Xblitz SL5 nic Cię nie ogranicza! Zamontuj telefon, rób zdjęcia i dziel się nimi ze światem.

MOC GWIAZDY!

Modułowa lampa Flash zapewnia świetne warunki oświetleniowe nawet w bardzo ciemnych sceneriach. Największym atutem naszego urządzenia jest modułowa lampa LED. Moduł pracuje w dwóch trybach świecenia i może być zamontowany bezpośrednio na kijku, każdym metalowym elemencie, czy po prostu może być trzymany w ręce.

UCHWYĆ CHWILĘ

Dzięki Xblitz SL5 Flash fotografia mobilna wchodzi na zupełnie nowy poziom. Twórz ujęcia, które wcześniej były niemożliwe do wykonania.

TELESKOPOWE RAMIĘ

Teleskopowe ramię Xblitz SL5 Flash wykonane jest z wytrzymałych stopów aluminium. Rozciągnięte do końca osiąga maksymalną długość 66 cm. Złożone i przygotowane do transportu zajmuje zaledwie 19,6 cm.

WIELE ZASTOSOWAŃ

Xblitz SL5 Flash nie tylko pomoże Ci zrobić idealne zdjęcie, ale możesz go także wykorzystać jako zwykłej lampki. Uniwersalność tego produktu sprawia, że jest to prawdziwy must have na wycieczki!