Rozdzielacz samochodowy Xblitz R3

SOLIDNA BUDOWA

R3 to funkcjonalne urządzenie, wykonane z materiałów wysokiej jakości. Rozdzielacz wyposażony został w trzy gniazda zapalniczki, które mogą zasilać 3 urządzenia jednocześnie. Kabel zasilający otoczony jest solidnym oplotem, a jego długość wynosi aż 850 mm.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Z Xblitz R3 możesz korzystać z wielu urządzeń naraz, nie musisz z niczego rezygnować. Rejestruj swoją trasę, ładuj swój telefon, tablet, kamerę, czy nawet golarkę. Podłącz nawigację, by pomogła Ci w przedostaniu się przez miejską dżunglę. Z Xblitz R3 nie musisz iść na kompromis, korzystaj z wszystkiego, na co masz ochotę — jednocześnie!

NOWOCZESNY DESIGN

R3 zaprojektowany został z myślą o najnowszych trendach, tak by idealnie prezentować się we wnętrzu każdego samochodu. Błyszczący front urządzenia w kolorze głębokiej czerni dodaje elegancji, a niebieskie obręcze gniazd zapalniczek sprawiają, że nie da się koło tego rozdzielacza przejść obojętnie.

NAPIĘCIE 12/24V

Xblitz R3 idealnie nadaje się dla każdego kierowcy — w tym także tych zawodowych. Dzięki wsparciu napięcia zasilania 12/24 V możesz używać go zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych. O Twoje bezpieczeństwo zadba również wbudowany system zabezpieczenia przed przepięciem lub przegrzaniem.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

R3 charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i niezwykłą niezawodnością potwierdzoną wieloma testami. Urządzenie sprzedawane jest w eleganckim pudełku, które idealnie nadaje się na prezent.