Głośnik bezprzewodowy Xblitz FUN

ZAWSZE Z TOBĄ

Xblitz FUN to głośnik, który możesz zabrać dosłownie wszędzie! Dzięki wbudowanej baterii o ogromnej pojemności nigdy Cię nie zawiedzie. Na plaży, w górach, u znajomych lub pod namiotem - wypełni przestrzeń Twoją ulubioną muzyką. Pozostań tam, gdzie jest Ci dobrze.

HARMONIA DŹWIĘKU

Daj się pochłonąć najczystszej jakości dźwięku. Przekonaj się jak łatwo przesłać ulubioną muzykę z telefonu,tabletu lub komputera. Xblitz fun poza standardem bluetooth 4.2 posiada klasyczny port USB oraz czytnik kart microSD, które możesz wypełnić po brzegi plikami mp3.

BAW SIĘ ŚWIATŁEM

Xblitz Fun gra niesamowicie i tworzy wyjątkowy nastrój dzięki efektom świetlnym! Urządzenie potrafi zmieniać światło w rytm muzyki, posiada także wiele trybów, które sam dostosujesz do swoich potrzeb. Wybierz stonowane światło gdy chcesz się zerelaksować,a gdy przyjdzie czas na imprezę zaszalej z barwami i daj się ponieść.

CZYSTY DŹWIĘK

Wysoką jakość dźwięku gwarantuje tutaj zespół dwóch wbudowanych głośników o mocy 5W każdy, pozwalających wypełnić przestrzeń czystym brzmieniem. Głośnik gra bardzo głośno, dzięki czemu sprawdzi się na każdej imprezie, nawet w plenerze !