Kamera samochodowa Xblitz Black Bird 2.0

ZEWNĘTRZNY MODUŁ GPS

Xblitz Black Bird 2.0 GPS posiada zewnętrzny, wygodny w montażu moduł GPS. Umożliwia on szybkie zlokalizowanie pozycji pojazdu na mapie oraz zmierzenie prędkości, z którą poruszał się samochód podczas rejestracji trasy.

FULL HD

Xblitz Blackbird 2.0 rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD, co zapewnia najwyższą jakość nagrania. Ponadto zaawansowany sensor firmy Sony odpowiada za to, by obraz był ostry i czytelny.

GODNA ZAUFANIA

Xblitz Blackbird 2.0 to kamera wyposażona we wszystkie potrzebne funkcje i złącza, jakie można sobie wymarzyć. Jej obudowa wykonana jest z przyjemnego w dotyku, matowego tworzywa. Xblitz Blackbird 2.0 to wideorejestrator, który nigdy Cię nie zawiedzie.

NAGRYWANIE W PĘTLI

Rejestrując trasę kamerą Xblitz Blackbird 2.0, nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli). Oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików — plikami nowszymi.

TRYB PARKINGOWY

Tryb parkingowy to funkcja, dzięki której Twój samochód jest bezpieczny. Urządzenie w przypadku wstrząsu (spowodowanego np. stłuczką parkingową) zaczyna nagrywać, rejestrując zdarzenie. Nie musisz przebywać w aucie, by wideorejestrator je chronił.

G-SENSOR

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych powstałych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera po wykryciu nagłego wstrząsu automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo z najbliższego przedziału czasowego. Nie zostaną one nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.