Xblitz jest szeroko dostępny zarówno w dużej liczbie sklepów internetowych, jak i wielu ogólnopolskich oraz lokalnych sieciach handlowych.

Oddajemy w Państwa ręce produkty i akcesoria marki Xblitz, która została stworzona dla nowoczesnego sprzętu elektroniki użytkowej. Nasze produkty powstają pod czujnym okiem zespołu specjalistów aby spełnić Państwa oczekiwania. Wysoka i stabilna jakość, niezbędne certyfikaty i dbałość o szczegóły to główne atuty marki Xblitz.

Nieustanne poszukiwania pozwalają nam zaoferować szeroką gamę zaawansowanego sprzętu. Marka Xblitz kojarzy się głównie z rejestratorami trasy, oferujemy obecnie największy wybór modeli.

Sprzęt marki  Xblitz można kupić także w serwisach aukcyjnych, czyli w najbardziej popularny w Polsce sposób. Dzięki temu produkty Xblitz dostępne są w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach.

 

Firma Xblitz w 2017 roku otrzymała prestiżowy certyfikat Godła Najwyższa Jakość Quality International 2017 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości dla modelu kamery Xblitz Professional P500.

Fakty mówią za nas!

  • Nasi Klienci

  • Xblitz - znaczy jakość

  • Zawsze doskonała cena!

Świetny sprzęt
i doskonały dostawca!

Sklep TelForceOne

Życzylibyśmy sobie więcej
takich kooperantów

Morele

Od 10 lat na naszych sklepowych półkach
– w pełni możemy polecić!

Sferis